Здоров’я і благополуччя

Здоров’я та безпека співробітників – пріоритет Starlight Media як роботодавця. Компанія забезпечує працівників широким інформуванням та координацією в сфері надання медичних послуг, а також приділяє значну увагу сфері ментального здоров’я. У 2021 році компанія затвердила wellbeing-програму New Philosophy, що охоплює комплексне піклування про фізичне та ментальне здоров’я співробітників, сприяння сталому розвитку та вдосконаленню фінансової грамотності.

Медіагрупа співпрацює з благодійним фондом, що надає допомогу людям, які потрапили в складні життєві обставини. Також компанія підтримує систему добровільного медичного страхування співробітників, що включає в себе випадки захворювання на COVID-19. Декілька разів на рік старлайтівці мають змогу долучитися до корпоративної акції Starlight Good Blood Days та стати донорами для Київського міського центру крові.

В реагуванні на пандемію COVID-19, компанія визначила сфери, де залучення Starlight Media як лідера медіаіндустрії буде найбільш корисним для суспільства. Так, головним пріоритетом стало інформування громадян заради збереження їх здоров’я, протидія фейкам, пов’язаним з вірусом, популяризація нових правил безпеки та залучення українців до їх виконання. Компанія, чутливо реагувала на виклики, що виникали у суспільстві внаслідок пандемії, та інвестувала зусилля у підтримку ментального здоров’я, проєктів із забезпечення лікарень та допомоги людям літнього віку, а також – у протидію проблемі домашнього насильства, що посилилась у період локдауну. Під час пандемії канали медіагрупи реалізували інформаційні кампанії #залишайсявдома, #залишайсясвідомим, #Коженвідповідальнийзавсіх з метою інформування українців про правила безпеки, що допомагають зберегти здоров’я під час COVID-19.