Лінія довіри

Вітаємо на сторінці Лінії довіри Групи Starlight Media.

Ми керуємося принципами доброчесності та слідуємо високим стандартам ділової поведінки. Ми віримо, що дотримання цих принципів – запорука довгострокового успіху Групи, а також прозорого, конкурентного та ефективного бізнес-середовища в Україні.

Переглянути Кодекс етики Starlight Media

Група завжди тримає руку на пульсі подій. Тому, для оперативної реакції на будь-які порушення всередині Групи, ми створили Лінію довіри – щоб зменшити їх негативний вплив на нашу репутацію, фінансові результати і внутрішні процеси.

Лінія довіри допомагає нам вдосконалюватись і ставати більш ефективними у взаємодії з працівниками, контрагентами, діловими партнерами, державними органами та зовнішнім світом. Ми підтримуємо ваші ініціативи щодо повідомлень про порушення, які відбуваються всередині Групи та гарантуємо конфіденційність. Доступ до інформації з Лінії довіри мають лише ті працівники, які безпосередньо відповідають за проведення внутрішнього розслідування. У Групі заборонено переслідування в будь-якій формі осіб, які звернулись на Лінію довіри.

Не розповсюджуйте свідомо неправдиву інформацію через Лінію довіри! У випадку наклепу винних може бути притягнуто до відповідальності згідно із чинним законодавством та внутрішніми нормативними документами Групи.

Хочете повідомити про інцидент?

  • Заповніть спеціальну форму на сторінці
  • Або відправте повідомлення на електронну адресу: trustline@slm.ua.

За бажанням, заяву можна заповнити анонімно. Ми розглянемо усі коректно оформлені заяви.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ ЗАЯВИ ПРО ІНЦИДЕНТ

  • Заповніть всі обов’язкові поля, що позначені зірочкою «*».
  • За бажанням, залиште свої контактні дані для зворотного зв’язку.
  • Натисніть кнопку «Відправити» після заповнення форми.

Лінія довіри призначена лише для повідомлень про порушення. Цей інструмент не призначений для надання консультацій, послуг або клієнтських скарг. Ми розглядаємо лише повідомлення із конкретними фактами, які можна перевірити.

Також, звертаємо увагу на те, що в процесі розгляду звернень на Лінію довіри, ми керуємось презумпцією невинуватості та ні в якому разі не вважаємо особу, щодо якої надійшло звернення, винною у будь-якому порушенні лише на підставі наявності такого звернення.

Згода на обробку персональних даних

Натискаючи кнопку «Продовжити» ви, як суб’єкт персональних даних, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. дозволяєте здійснювати обробку персональних даних, які надаєте при заповненні форми, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою, пов’язаною з розглядом Вашого звернення, а також з метою організації зворотного зв’язку. Ви підтверджуєте, що Вам відома мета використання Ваших персональних даних та погоджуєтесь на їх використання. Ваші права, як суб’єкта персональних даних, вказані у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Продовжити
Повідомити про порушення