Starlight Broadcasting

Starlight Broadcasting

Ключові експертизи Starlight Broadcasting – програмування телеканалів; продюсування та управління виробництвом; закупівля і продаж прав інтелектуальної власності; маркетинг; дослідження та аналітика. Дивізіон займається розробкою ідей та сценаріїв, формуванням програми ефірів та маркетингом продуктів телеканалів ICTV, СТБ, Новий канал, ICTV Ukraine, ОЦЕ, закупівлею та дистрибуцією форматів та контенту.

Фокус дивізіону – лідерство проєктів та розвиток телеканалів.

У межах організаційної структури Starlight Broadcasting об’єднує телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, ОЦЕ та ICTV Ukraine. Дивізіон також включає департамент з монетизації контенту та департамент з маркетингу. Департамент з монетизації займається продажем прав на контент та закуповує необхідні формати й продукти для телеканалів. Департамент з маркетингу складається з брендових команд телеканалів (ICTV, СТБ, Нового каналу), трейлер хаусу, команд маркетингових комунікацій та маркетологів, PR та діджиталу, промо, аудіопродакшену та професійного дизайн-бюро.

Зокрема маркетинг бренд-команда займається розвитком і комунікацією бренду, розвитком брендів у соціальних мережах. Дизайн-бюро – одне з найбільших в Україні бюро з motion-дизайну, яке займається візуальною айдентикою брендів каналів та продуктів, а також забезпечує позаефірні брендові прояви, пов’язані з візуальною складовою, створює графіку для проєктів, включно зі сценографікою для великих шоу тощо.

Команда маркетингу та дизайну Starlight Media очолила рейтинг Best Marketing team на Effie Awards Ukraine 2020. Маркетингові кампанії для ICTV, СТБ та Нового каналу були відзначені національними (10 перемог в Ukrainian Design) і міжнародними маркетинговими преміями PromaxBDA Awards Europe (золото), Eyes & Ears Europe (бронза). Серед резонансних проєктів – промокампанії серіалів «Козаки» (ICTV), «Спіймати Кайдаша», «Слід» (СТБ), «Перші ластівки. Залежні» (Новий канал), шоу «Холостячка» (СТБ), «Топ-модель по-українськи» (Новий канал), перший в Україні web-серіал FAKE (Новий канал), редизайни каналу СТБ та шоу «Ранок у великому місті» (ICTV).