M2

Телеканал М2 це канал української музики. В ефірі транслюються кліпи українських виконавців українською, англійською, російською та іншими мовами. Крім того, телеканал М2 відкритий для іноземних виконавців, які створюють пісні українською мовою та знімають кліпи на такі пісні. Доля україномовного музичного контенту складає 75%. Музичні жанри, які представлені в ефірі телеканалу М2: pop, pop-rock, soft-rock, eurodance, euro-pop, lounge, tropical-house, r’n’b & soul, pop-funk, electropop, disco, indie pop.

Телеканал М2 активно підтримує молодих музикантів, виконавців та гурти. Основним музичним контентом телеканалу М2 є музичні кліпи, але крім того, він пропонує глядачам розважальні та музичні програми.

М2 серед перших на українському телебаченні використав у своєму ефірі об’єднану реальність. Це стало можливим за допомогою надсучасного ігрового двигуна Unreal Engine. Замість звичних ведучих улюблених хіт-парадів у кадрі з’явилися віртуальні персонажі. Над їхнім створенням працюють найкваліфікованіші спеціалісти MR-галузі.

Проєкти M2

«Перший український хіт-парад»

Десятка найкращих україномовних кліпів тижня.

«Військовий хіт-парад»

Хіт-парад для підтримки морального духу наших воїнів. Замовляти пісні улюблених виконавців можна через відеозвернення, яке треба записати на звичайний смартфон та надіслати нам на e-mail.

«Головний Хіт-Парад України»

Двадцятка найпопулярніших кліпів дня

«М2 Фреш»

Найсвіжіші кліпи, що з’явилися в ефірі телеканалу М2.

«Хіт-Конвеєр»

«Хіт-Конвеєр» – конкурс, який відкриває нові імена в українській музиці.
За чотири роки проєкт відкрив близько 60 нових імен, які вже стали частиною музичної індустрії України. Головний приз конкурсу – мрія кожного молодого гурту та виконавця. Переможець отримує «Розкрутку на мільйон»: телеканал М2 і компанія «Таврійські Ігри» знімають професійний кліп та забезпечують його ротації на ТБ.