Starlight News

Starlight News

Starlight News – дивізіон медіагрупи Starlight Media, який є одним із найбільших виробників новинного та суспільно-політичного контенту в Україні. Компанія об’єднала команду професіоналів, які мають десятки років досвіду у сфері телевиробництва.

Ключовими продуктами дивізіону є: програми новин «Факти» та «Вікна», підсумковий проєкт «Факти тижня», політичне ток-шоу «Свобода слова», «Надзвичайні новини», публіцистичні проєкти «Гражданская оборона» і «Антизомби», інформаційно-розважальна програма «Ранок у Великому Місті».

Starlight News забезпечують українців якісними та об’єктивними новинами не тільки в ефірі, а й у диджиталі. Для цього у складі компанії є департамент інтернет-проєктів.

Більша частина новинних та суспільно важливих продуктів, які виробляє Starlight News призначені для телеканалу ICTV, який посів перше місце за підсумками 2020 року з часткою 9,95% за аудиторією у віці 18-54 р. (міста 50 тис.+) (за даними дослідження телеаудиторії Індустріального телевізійного комітету).

У 2018 році Starlight Media розпочала глобальну трансформацію. Як результат, бізнес-модель, за якою побудовано роботу Starlight News, дозволяє не тільки оптимізувати витрати, підвищити синергію партнерства, сформувати єдині корпоративні цінності, а і досягти розвитку нових напрямів, ефективного пошуку драйверів росту − людських, фінансових та ідейних. Одне з важливих її завдань − створення контенту для всіх аудиторій споживачів, доступного поза технологічними та географічними обмеженнями.

Starlight News – лідер у висвітленні тем, пов’язаних зі сталим розвитком і досягненням соціального, економічного та екологічного розвитку суспільства. Ведучі і редакції проєктів визначили пріоритетні для своєї роботи цілі сталого розвитку. Теми, пов’язані з ними, команди висвітлюють регулярно. На підтримку цієї сфери у 2021 році ведуча і головна редакторка «Фактів» на каналі ICTV Олена Фроляк підписала меморандум про співпрацю з Мережею Глобального договору ООН в Україні. Вона стала першою амбасадоркою екологічного напряму діяльності організації.

Starlight News як частина Starlight Media долучилась до реалізації міжнародних принципів, розроблених UN Women та UN Global Compact. Вони слугують гайдом для бізнесів, що прагнуть забезпечити рівні права та можливості для своїх співробітників, сприяти економічному та політичному зростанню жінок, а також сприяти вирішенню проблеми насильства та дискримінації.

Фінансова звітність