M1

M1 – загальнонаціональний український музично-розважальний телеканал, який транслює у стереозвучанні кліпи та розважальні програми для широкої аудиторії. Це перший музичний канал, який транслює кліпи в режимі караоке.

М1 вийшов в ефір у грудні 2001 року. Впродовж 18 років існування канал є безперечним лідером музичного телебачення України.
Відтоді телеканал показав близько 40 тисяч різних музичних кліпів та більше 60 унікальних програм власного виробництва, не враховуючи хіт-паради.

М1 – єдиний музичний телеканал України, який отримав 10 найвищих національних телевізійних нагород «Телетріумф».

Проєкти M1

«Міністерство Прем’єр»

Щотижнева презентація свіжих кліпів з ексклюзивними коментарями від зірок.

Щоденне SHOW з Сєргєєм Алєксєічем та Мілою Єрємєєвою

Десятка найактуальніших музичних кліпів, приправлена влучним гумором.

«Декрет вже не секрет»

Реаліті-шоу зі Світланою Тарабаровою, що показує всі важливі етапи перебігу її другої вагітності та стане в нагоді не лише прихильникам її творчості.

Instagram Chart

Щотижневе шоу, що розповідає про найцікавіші новини з життя зірок із соціальної мережі Instagram.

TopTikTok

Підбірка найтрендовіших відео, які зірки виставляють в соціальній мережі TikTok.

М1 Music Awards

М1 – єдиний в Україні телеканал, який започаткував власну музичну премію. М1 Music Awards щороку називає найкращих артистів шоу-бізнесової індустрії. Переможців визначають не таємні експерти, а рейтингові показники кліпів в ефірі. Церемонія нагородження щороку супроводжується грандіозним шоу за участю топових виконавців країни. Такої кількості знаменитостей, як М1 Music Awards, не збирає жодна шоу-бізнесова подія в Україні.
Трансляція шоу в ефірі М1 досягає рекордних рейтингових показників.