ICTV

ICTV – лідер українського телебачення. Канал, що входить до складу медіагрупи Starlight Media.

ICTV транслює інформаційні програми, розважальні та гумористичні шоу. Також мовник показує найкращі світові кінохіти й рейтингові серіали власного виробництва.

Пріоритетним для ICTV є інформаційний блок мовлення. Канал має рекорд за кількістю годин трансляції інформаційних передач – більше 1500 годин: щоденна новинна передача «Факти», підсумковий публіцистичний проєкт «Факти тижня. 100 хвилин», інформаційно-розважальна ранкова програма «Ранок у Великому Місті», громадсько-політичне ток-шоу «Свобода слова», «Надзвичайні новини». Канал створив свій особливий цикл публіцистично-аналітичних проєктів, які протягом тижня знайомлять глядачів із різними аспектами суспільного життя.

Девіз ICTV – «Разом краще».

Проєкти ICTV

«Факти»

«Факти» – лідер серед щоденних новин українських каналів. Хроніка дня в Україні та за кордоном. У центрі подій – Україна, вписана у світовий контекст. Програма про людей і для людей.

«Факти тижня. 100 хвилин»

«Факти тижня. 100 хвилин» завжди показує свіжий і гострий погляд на життя в країні та світі. Підсумковий інформаційний проєкт покликаний зробити інформаційне та публіцистичне мовлення каналу логічно завершеним.

«Свобода слова»

«Свобода слова» – серед перших громадсько-політичних проєктів на вітчизняному телебаченні. Нині – головний дискусійний майданчик та найцитованіша програма України. Ток-шоу виходить у прямому ефірі щопонеділка ввечері о 22:20.

«Надзвичайні новини»

«Надзвичайні новини» п’ять днів на тиждень надають глядачам актуальну інформацію під гаслом «Попереджений – значить озброєний». Під прицілом резонансні злочини, ДТП, катастрофи, теракти. А документальні розслідування та екстремальні спецпроєкт и з найекзотичніших куточків світу стали візитівкою ведучого програми Костянтина Стогнія.

«Гражданская оборона»

«Гражданская оборона» з початку російської агресії в Криму і на Донбасі збирає факти, свідчення й коментарі професійних експертів, щоб викрити військові та політичні таємниці сьогодення та минулого.

«Антизомбі»

«Антизомбі» адаптують найскладнішу інформацію для найрізноманітнішої публіки, аби кожен міг розпізнати фейкові новини. Нетипові журналістські розслідування проєкту допомагають глядачам критично сприймати російську пропаганду і не ставати жертвами «зомбування».

«Ранок у Великому Місті»

«Ранок у Великому Місті» – найдинамічніше ранкове шоу. З перших хвилин після пробудження глядачі отримують найсвіжіші новини, якісну аналітику та нові теми для розмов протягом дня.

«Дизель Шоу»

«Дизель Шоу» – найвідоміший гумористичний проєкт України без політики. Сценки та замальовки стосуються сімейних стосунків, любові, конфлікту поколінь, актуальних соціальних подій у суспільстві, країні та світі.

«Пес»

«Пес» – найкультовіший детективний серіал України розповідає про пригоди поліцейського Макса та його чотирилапого напарника Пса. Кожна серія рясніє перестрілками, бійками й погонями, адже слідчі мають з’ясувати, хто вчинив черговий злочин, і визначити, хто все ж таки найкращий детектив у місті.

«Нюхач»

«Нюхач» – перший[1] український серіал представлений у Netflix та Amazon. Детектив розповідає про розслідування людини, що має надчутливий нюх. За запахом Нюхач може дізнатися все і навіть більше про будь-яку людину. Але ця унікальна здатність – його дар і прокляття водночас.

[1] - Джерело

«Вижити за будь-яку ціну»

«Вижити за будь-яку ціну» – комедійний ситком про взаємини двох поколінь – батьків і дітей. Вічне протистояння тещі і зятя актори «Дизель Шоу» показують з українським гумором і життєвою правдивістю.

«Дільничний з ДВРЗ»

«Дільничний з ДВРЗ» – народний детектив, у якому двоє дільничних намагаються навести порядок у віддаленому столичному районі, де порядок встановила кримінальна банда, яку «кришує» місцева поліція. Серіал з гумором показує реалії українських міст і відтворює справжні характери з народу, звідки й жанр стрічки.

«Юрчишини»

«Юрчишини» – телесеріал у жанрі комедії. У сім‘ї Юрчишиних батько – невиправний злочинець, а син – поліцейський. Проте незважаючи на всі суперечності, кожен із них по-своєму бореться за сім'ю, її щастя й достаток. Адже, яке б не було в них минуле, вони – одна родина.

«Розтин покаже»

«Розтин покаже» – гостросюжетний детективний серіал про роботу судмедекспертки і детектива. Їхні складні стосунки виходять за рамки простого співробітництва. Іноді розібратися в таємничих злочинах набагато легше, ніж у власних почуттях.

«На трьох»

«На трьох» – гумористичне скетч-шоу із запальними жартами та смішними історіями з життя. Персонажі «На трьох» добре знайомі глядачам – це звичайні лікарі, даішники, поліцейські та офісний «планктон». Десятки комічних історій – у проєкті від акторів «Дизель Шоу».