Ветеранська програма

Starlight Media реалізує стратегію з підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни та закликає бізнес долучитись

Це перша комплексна стратегія українського бізнесу, що запроваджує систему підтримки та адвокації прав ветеранів та ветеранок на робочому місці, в продуктах компанії та суспільстві. Медіагрупа створила корпоративну стратегію, щоб сприяти формуванню інклюзивних та сприятливих умов для працевлаштування, реабілітації, адаптації українських військових по завершенню служби та якісному відображенню їх досвіду та потреб в контенті.

Корпоративну програму було створено з безкінечною вдячністю ветеранам та ветеранкам дев’ятилітньої російсько-української війни та очікуванням на повернення всіх захисників та захисниць, які виборюють українську свободу та незалежність зараз. В її основі – аналітика досвіду топ-100 американських компаній, що були визначені найбільш дружніми до ветеранів роботодавцями у щорічному рейтингу Forbes, експертні рекомендації Veteran Hub, що роками опікується адаптацією та працевлаштуванням українських ветеранів і стали ключовим партнером програми Starlight Media, та українські дослідження щодо викликів і суспільних стереотипів, з якими зіштовхуються люди з бойовим досвідом в Україні.

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: «Без сумніву, зараз увесь український народ об’єднаний вірою та вдячністю нашим силам оборони. Важливо, щоб це відчуття поваги та вдячності залишилось в нашому суспільстві і в час, коли героїв та героїнь вже не можна буде впізнати за формою. Коли вони та їх сім’ї проходитимуть непростий шлях реабілітації та повернення до цивільного життя. Ми точно знаємо, що маємо працювати вже зараз – як медіагрупа, як роботодавець, як бізнес, щоб стати надійним плечем опори для повернення тих, хто зробив свій внесок у нашу безпеку та свободу. І віримо, що в цій великій меті знайдемо багато партнерів – серед українських компаній, громадських та державних інституцій, серед наших глядачів. Це одна з форм віри в перемогу – працювати для тих, хто наближав її, ризикуючи власним життям».

Ми готові презентувати свої напрацювання та передати програму українським бізнесам та партнерам, які прагнуть підтримати ветеранів та ветеранок російсько-української війни. Завантажити програму ви зможете нижче за посиланням.

Завантажити ветеранську програму

Starlight Media оголошує про створення комунікаційної спільноти для бізнесів, дружніх до ветеранів. Ми об’єднуємо наші зусилля заради обміну кращими практиками, ідеями та потужностями небайдужих компаній заради створення кращих умов для повернення і підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни.

Долучитись до спільноти