Starlight Media

Олександр Богуцький, генеральний директор Starlight Media

Олександр Богуцький, генеральний директор Starlight Media

«Кожного дня наша команда працює заради позитивних змін у суспільстві. Starlight Media – провідний виробник та дистриб’ютор улюблених програм і серіалів мільйонів українців, якість та актуальність яких забезпечує нам лідерство. ICTV – №1 в Україні. СТБ – №1 серед жіночої аудиторії, Новий канал – №1 серед молодої аудиторії 14-30 та 18-35 років. М1 та М2 – музичні лідери країни. 2021 року ми зняли 6700 прем’єрних годин контенту та запустили 50 нових проєктів, були і залишаємось лідерами із розповсюдження соціальної реклами. Ми впевнені, що особливого значення у часи карантину і небезпеки пандемії набуває партнерство, – одна з найважливіших цінностей Starlight Media. Ми дякуємо усім за довіру і партнерство».

Бізнес

Наші канали

Starlight Media – одна з найбільших медійних груп України, що об’єднує низку українських компаній – виробників і дистриб’юторів теле- та діджитал-контенту для телевізійного ефіру та діджитал-платформ. Продукти Starlight Media в традиційному ефірі й на спеціалізованих майданчиках дивляться до 98% населення України.

Медіагрупа Starlight Media – серед лідерів теледивлення в Україні. Її частка за аудиторією 18-54 р., 50 тис.+, за підсумками 2020 року складає 26%[1]. Щодня наші проєкти дивляться понад 12 мільйонів глядачів. За місяць аудиторія становить 26,9 мільйонів українців. До складу Starlight Media входять канали ICTV, ICTV Ukraine, СТБ, Новий, М1, М2, ОЦЕ.

Starlight Media – поміж ключових гравців і на українському рекламному ринку – її доля становить понад 33%[2]. Близько 80% з ТОП-100 рекламодавців України є клієнтами Групи. Starlight Media також визнана одним з лідерів у спонсорській рекламі та брендованому контенті, частка якого на українському ринку, згідно з даними EGTA (Європейська група телевізійної та радіореклами), перевищує європейську, у тому числі завдяки портфоліо програмних продуктів.

Окрім телебачення є й потужна інтернет-складова: телеканал СТБ, Новий канал, ICTV – українські канали-мільйонники популярного відеохостингу YouTube, що мають золоті кнопки. Сайти каналів входять до найвідвідуваніших, а новинний сайт facty.com.ua – серед ТОП-10 новинних ресурсів України. Контент групи в мережі розташовується на власних спеціалізованих майданчиках. Серед найбільш відомих – мобільний додаток власної розробки «Телепортал» – володар премії «Телетріумф».

Сталий розвиток та соціальна відповідальність.
Starlight Media серед перших українських медіакомпаній, що в удосконаленні свого бізнесу орієнтується на принципи сталого розвитку ООН. Цілі сталого розвитку, досягненню яких компанія сприятиме надалі: здоров’я і добробут; гендерна рівність; гідна робота й економічне зростання; відповідальне споживання і виробництво; партнерство в інтересах сталого розвитку. Компанія сприяє повному забезпеченню прав людини, інклюзивності, подоланню будь-яких проявів дискримінації та розширює корпоративні можливості для кар’єрної реалізації жінок.

[1] Дані дослідження ТВ-аудиторії стосуються ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані SLM, використовувався показник Cov%. Дані розраховані за 2020 рік для аудиторії у віці 4+ для всієї України.

[2] Дані Ocean Media Plus.