Starlight Media

Олександр Богуцький, генеральний директор Starlight Media

Олександр Богуцький, генеральний директор Starlight Media

«Кожного дня наша команда працює заради позитивних змін у суспільстві. Starlight Media – провідний виробник та дистриб’ютор улюблених програм і серіалів мільйонів українців, якість та актуальність яких забезпечує нам лідерство. ICTV – №1 в Україні. СТБ – №1 серед жіночої аудиторії, Новий канал – №1 серед молодої аудиторії 14-30 та 18-35 років. М1 та М2 – музичні лідери країни. 2021 року ми зняли 6700 прем’єрних годин контенту та запустили 50 нових проєктів, були і залишаємось лідерами із розповсюдження соціальної реклами. Ми впевнені, що особливе значення має партнерство, – одна з найважливіших цінностей Starlight Media. Ми дякуємо усім за довіру і партнерство».

Бізнес

Наші канали

Starlight Media – одна з найбільших медійних груп України, що об’єднує низку українських компаній – виробників і дистриб’юторів теле- та діджитал-контенту для телевізійного ефіру та діджитал-платформ. Продукти Starlight Media в традиційному ефірі й на спеціалізованих майданчиках дивляться до 98% населення України.

Медіагрупа Starlight Media – серед лідерів теледивлення в Україні. Її частка за аудиторією 18-54 р., 50 тис.+, за підсумками 2020 року складає 26%[1]. Щодня наші проєкти дивляться понад 12 мільйонів глядачів. За місяць аудиторія становить 26,9 мільйонів українців. До складу Starlight Media входять канали ICTV, ICTV2, СТБ, Новий, М1, М2, ОЦЕ.

Starlight Media – поміж ключових гравців і на українському рекламному ринку – її доля становить понад 33%[2]. Близько 80% з ТОП-100 рекламодавців України є клієнтами Групи. Starlight Media також визнана одним з лідерів у спонсорській рекламі та брендованому контенті, частка якого на українському ринку, згідно з даними EGTA (Європейська група телевізійної та радіореклами), перевищує європейську, у тому числі завдяки портфоліо програмних продуктів.

Окрім телебачення є й потужна інтернет-складова: телеканал СТБ, Новий канал, ICTV – українські канали-мільйонники популярного відеохостингу YouTube, що мають золоті кнопки. Сайти каналів входять до найвідвідуваніших, а новинний сайт facty.com.ua – серед ТОП-10 новинних ресурсів України. Контент групи в мережі розташовується на власних спеціалізованих майданчиках. Серед найбільш відомих – мобільний додаток власної розробки «Телепортал» – володар премії «Телетріумф».

Сталий розвиток та соціальна відповідальність.
Starlight Media серед перших українських медіакомпаній, що в удосконаленні свого бізнесу орієнтується на принципи сталого розвитку ООН. Цілі сталого розвитку, досягненню яких компанія сприятиме надалі: здоров’я і добробут; гендерна рівність; гідна робота й економічне зростання; відповідальне споживання і виробництво; партнерство в інтересах сталого розвитку. Компанія сприяє повному забезпеченню прав людини, інклюзивності, подоланню будь-яких проявів дискримінації та розширює корпоративні можливості для кар’єрної реалізації жінок.

[1] Дані дослідження ТВ-аудиторії стосуються ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані SLM, використовувався показник Cov%. Дані розраховані за 2020 рік для аудиторії у віці 4+ для всієї України.

[2] Дані Ocean Media Plus.