Starlight PayTV & Digital

Starlight PayTV & Digital

Starlight Pay TV & Digital – дивізіон медіагрупи Starlight Media, який професійно займається розвитком та дистрибуцією контенту, продажем діджитал-реклами, успішно розвиває ринок Pay TV в Україні. Команда дивізіону – професіонали з більш ніж 15-річним досвідом на ринку телекомунікацій у сфері дистрибуції, технологій, діджитал-маркетингу, фінансів і PR.

Дивізіон співпрацює з 450 провайдерами в Україні, впроваджує інновації та розвиває ринок Pay TV. Експертиза дивізіону одна з найкращих на ринку телекомунікацій. Starlight Pay TV & Digital дистрибутує ірландські спортивні телеканали Setanta Sports та Setanta Sports+, які представлені сьогодні в 14 країнах світу.

Дивізіон – найбільший в Україні продавець рекламного інвентарю легального відео та інших можливих рекламних форматів в інтернеті. На сьогодні Starlight Pay TV & Digital – це доступ до 20 мільйонів українських інтернет-користувачів; своя біржа інтернет-реклами, на якій можна придбати ліцензійний інвентар; розміщення на Smart TV та OTT-платформах.

Одна зі сфер спеціалізації дивізіону – усі формати реклами та нестандартні рішення в інтернеті. Pay TV & Digital має власні programmatic-технології та пропонує сучасні підходи до методів управління й алгоритмічних розміщень реклами. У власній платформі автоматичної закупівлі реклами Trading Desk рекламні кампанії налаштовуються з єдиним охопленням на всі майданчики в системі, забезпечується автоматичний контроль показників ефективності та можливість максимальної кількості таргетингів залежно від цільової аудиторії рекламодавця. 

Starlight Pay TV & Digital також займається дистрибуцією та монетизацією VOD-контенту в мережі інтернет. Зокрема команда дивізіону є сертифікованим спеціалістом YouTube, найбільшим телевізійним партнером із монетизації професійного відеоконтенту YouTube в Україні. Станом на 2020 рік має 8 «золотих» та більше 25 «срібних» кнопок YouTube. Підтримує та розробляє власну відеоплатформу, котра дозволяє показувати відео на сайтах телеканалів Групи та відеохостингу teleportal.ua.

Завдяки власній супутниковій передавальній станції uplink Pay TV & Digital здійснює трансляцію сигналу на супутники AMOS-3 та AMOS-7 своїх телеканалів, а також виступає оператором телекомунікацій для 22 телеканалів України. Наш сигнал закодовано найбезпечнішою системою захисту Verimatrix, а система працює на новому обладнанні, яке обслуговується 24/7.  

Дивізіон активно підтримує захист авторських прав. Власний Центр моніторингу з 2015 року є одним із лідерів у ефективній боротьбі проти піратства та тісно співпрацює з правоохоронними органами, платіжними системами Visa/MasterCard та банківською асоціацією EMA. З метою розвитку в ua-неті легального аудіовізуального продукту Pay TV & Digital є учасником антипіратської ініціативи «Чисте небо» та пропонує рекламу тільки в надійному та якісному ліцензійному відеоконтенті.

Фінансова звітність