Новий Канал

Гасло Нового каналу – «Давай жити разом!». Це розважальний канал для найактивнішої аудиторії 25-34 роки. Канал сміливих ідей і соціально відповідальних ініціатив.

Днем народження Нового вважається 15 липня 1998 року. У цей день глядачі столиці побачили перший прямий ефір каналу. Уже наступного року Новий канал став національним.

У 1999 році в ефірі Нового з’явилася програма «Підйом», що йшла 15 років. У 2007-му саме на Новому каналі відкрилася українська «Фабрика зірок», яка виходила чотири сезони, до 2011 року.

Проєкти Нового Каналу

«Супер Топ-модель по-українськи»

Осінню 2020 відбулася прем’єра «Супер Топ-модель по-українськи». Це Суперсезон модельного реаліті, учасницями якого стали 20 дівчат із «Супермоделі по-українськи» та «Топ-моделі по-українськи», які свого часу не змогли отримати звання переможниці проєкту. У кожної – своя соціальна місія, яку вона продемонструє у шоу. Гасло сезону: «Краса врятує світ».

«Хто зверху?»

Відверте й веселе шоу про стосунки чоловіків і жінок «Хто зверху?» стартувало на Новому каналі у 2012 році. Учасники гри – публічні особи – проходять випробування на ерудицію, логіку, знання життя і командну наснагу.

«Кохання на виживання»

«Кохання на виживання» – це один із найвідвертіших та найемоційніших проєктів про стосунки. У цьому реаліті робиваються ілюзії героїв, і їм розкривається правда. У кожному випуску одна пара вирушає в екзотичну подорож у Перу, щоб перевірити своє кохання на міцність. Там їх чекає п’ять випробувань, які поставлять під сумнів надійність стосунків, психологічну сумісність і готовність до сімейного життя. За кожне пройдене випробування пара отримує ключ. Що більше ключів, то більше шансів виграти у фіналі 100 тисяч гривень. Але головна інтрига реаліті – не фінансовий приз, а рішення пари – розійтися чи бути разом?

«Діти проти зірок»

Ігрове шоу «Діти проти зірок» познайомить вас із надзвичайно талановитим поколінням Z. Ці діти дуже здібні, креативні, розумні та цілеспрямовані. В ефірі Нового каналу вони кидають виклик зірковим дорослим, щоб визначити, хто ж кращий. Команди з трьох учасників змагаються в шести раундах: трьох ігрових, трьох індивідуальних та фіналі. Ведучий проєкту Сергій Притула проводить гравців дорогою випробувань. За дотриманням усіх правил наглядає віртуальний суддя Мегамозок, голосом якого у другому сезоні стала ведуча Міла Єремєєва.

«У кого більше?»

«У кого більше?» – це нове реаліті у форматі хардкор від творців «Заробітчан». Ведучі Макс Узол, Оля Манько, Аня Олицька, Настя Кошман, Аліна Мисечко та Валік Чернявський вирушили в нові пригоди в екзотичні країни світу, щоб знову випробувати себе. У кожній серії тревел-пара конкурентів змагається у грі: хто заробить більше грошей. Щоб вижити в екстремальних умовах та не залишитися голодними й без даху над головою, їм потрібно самим заробити собі на життя. У кого з пари залишиться більше грошей у кінці, той отримує бажаний приз. А на лузера чекає страшне покарання.

Тревел-шоу «Le Маршрутка»

У жовтні 2020 на Новому каналі стартував другий сезон тревел-шоу Лесі Нікітюк про Україну «Lе Маршрутка». Команда об’їздила Україну і показала її найцікавіші куточки. Ви побачите круті маршрути для подорожей всередині країни, по-новому подивитеся на, здавалося б, давно відомі туристичні місця, побуваєте на різних фестивалях і «відвідаєте» пам’ятки, закриті для перегляду. Крім того, Леся познайомить вас із неймовірними історіями українців, які живуть поруч із нами.

«Вар’яти-шоу»

«Вар`яти» на Новому – телеверсія першого україномовного гумор-шоу. Наразі це єдиний проєкт, учасники якого жартують виключно українською мовою і вже 10 років успішно гастролюють не лише по всій Україні, а й за її межами – у Європі, США та Канаді. У арсеналі «Вар`ятів» – гумористичні сценки, монологи, пісні та все те, що здатне викликати в публіки здоровий сміх, який переходить у гомеричний регіт.

«Перші ластівки»

«Перші ластівки» – один із перших в Україні серіалів-антологій, який підіймає надважливі соціальні теми. У першому сезоні головні герої намагаються докопатися до причин самогубства своєї однокласниці та під час цих пошуків розкривають неочікувані таємниці одне одного. Важкі стосунки з батьками, думки про самогубство, булінг та неприйняття однолітками, пошук себе, нетолерантність – проблеми, з якими зіштовхується кожен підліток. Проблеми, про які дуже важливо говорити.

«Від пацанки до панянки»

У 2016 році на Новому каналі відбулася прем’єра школи справжніх леді «Від пацанки до панянки» (формат From Ladette To Lady). Кожного сезону унікальний шанс круто змінити свою долю отримують найскандальніші, невгамовні та експресивні дівчата з різних куточків України. Яскраві, харизматичні й абсолютно несхожі на попередниць. Зі складними, долями й величезним бажанням змінити своє життя.

«Аферисти в сітях»

Рік за роком «Аферисти в сітях» та ведуча проєкту Олена-Крістіна Лебідь ловлять у свої сіті шахраїв із сайтів купівлі-продажу, любовних аферистів із сайтів знайомств і навіть невірних чоловіків. У прем’єрному сезоні Олена-Крістіна розплутала 30 афер. А в одній із них навіть стала головною героїнею, сама того не підозрюючи.

«СуперІнтуїція»

15 незнайомців із незвичайними професіями та захопленнями. Двоє зіркових гравців, яким треба розсекретити всіх містерів «Х» на ігровому майданчику. І він – дотепний і чарівний ведучий ігрового шоу Сергій Притула. По черзі учасники відгадують незнайомців, які ховаються під номінаціями. За кожну правильну відповідь – 5 тисяч гривень. Якщо гравець помиляється – усі його гроші переходять супернику.

«Хто проти блондинок?»

Найяскравіші блондинки країни викликають «зіркових» чоловіків на інтелектуальну дуель. Ведуча розважального ігрового шоу – Леся Нікітюк. Красуня, блондинка і приклад self-made woman! За традицією, армія чарівних і розумних красунь об’єднається, щоб розвінчати стереотипи про «дурненьких блонді». Битва розумів складається з двох турів і Супергри. Переможець отримає грошовий приз, сума якого залежить від ходу змагання.

«Ревізор»

У 2011 власна розробка Нового каналу «Ревізор» здійснила революцію на українському телебаченні. Головна задача «Ревізора» – об’єктивна оцінка якості обслуговування. Ціль програми не відлякати клієнтів або виставити напоказ брудну білизну, а допомогти власникам побачити слабкі місця в їхній роботі, а споживачам – дізнатися свої права і навчитися їх відстоювати.

Формат «Ревізора» – власна розробка Нового каналу – був проданий на російське телебачення і у 2014 році під назвою «Ревизорро» вийшов на телеканалі «Пятница!». У 2016 році формат було продано також в Азербайджан.