Starlight Scenery

Starlight Scenery

Starlight Scenery – найбільша компанія в Україні з розробки та виробництва декорацій і реквізиту будь-якого рівня складності для телевізійних шоу, кіно, концертів, фестивалів, театрів та кіберспортивних івентів. Співпрацює з найбільшими українськими медіа та entertainment-компаніями, а також такими світовими лідерами як Cirque du Soleil.

Компанія активно розвивається не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку. Географія реалізованих проєктів: Україна, Німеччина, Австрія, США, Латвія, Румунія, Франція, Казахстан, Туреччина,  Швейцарія.

За 11 років роботи на ринку Starlight Scenery було реалізовано понад 420 проєктів складних сценічних декорацій та створено 6500 одиниць великого реквізиту.

Телевізійні проєкти

«Хто хоче стати мільйонером», «Мій секрет», національний відбір «Євробачення» – 2017-2020 (Україна), Eurovision Kiev 2017 (реквізит), Eurovision Lisabon-2018 (реквізит), «X-Фактор» (9 сезонів), «Україна має талант» (10 сезонів), «Танцюють всі!», «Співай, якщо зможеш», «ПеданПритулаШоу», «Сюрприз, сюрприз», «КУБ», «Хто зверху?», «Мастер Шеф», «Зважені та Щасливі», «Один за всіх», «Феномен», Invictus, «Холостяк», «Топ-модель по-українськи»,«СуперІнтуїція», «Страсті за Ревізором», «Дивовижні люди» та ін. А також кіно та серіали: «Швидка допомога», «Коли ми вдома», «Поганий хороший коп», «Здається будиночок біля моря», «Київ вдень та вночі», «Кріпосна» (промо).

Концертні шоу та фестивалі

Вагон метро для MONATIK «Love It Ритм» на НСК «Олімпійський», концерт групи «Без обмежень», «Велика Масляна 2013», «Зимова Країна» на ВДНГ.

Кіберспортивні турніри

WePlay Esports Invitational Featuring Rocket League 2021, пілотний сезон турніру з CS:GO для молоді WePlay Academy League Season 1, гранд фінал чемпіонату світу з Dota 2 DPC-сезону 2021 – WePlay AniMajor.

У 2020 році компанія Starlight Scenery заснувала сервіс з оренди реквізиту для кіно, серіалів, театрів й івентів «Дім реквізиту» – https://domrekvizita.com/

У каталозі на сайті запропоновано понад 30 тис. одиниць реквізиту малих і середніх форм.