Starlight Production

Starlight Production

Starlight Production – один з найбільших українських продакшнів у складі групи Starlight Media, що створює шоу та серіали для телебачення й інтернету. У 2020 році Starlight Production виробив близько 50 телевізійних проєктів – це більше 1500 годин розважального контенту для ефірів СТБ, Нового, ICTV та низки відомих діджитальних платформ.

До складу Starlight Production входять 7 студій виробництва, зокрема і серіального контенту. Тут створені форматні шоу «Хто Зверху?», «Топ-модель по-українськи», «Х-Фактор», «Мастер Шеф», «Холостяк» та «Холостячка», «Зважені та щасливі» й програми власної розробки – «Діти проти зірок», «Хата на тата», «Таємний агент», «Ревізор», «Екси», «Супермама». Серед серіальних проєктів компанії молодіжний хіт «Перші ластівки», медична драма «Акушерка», мелодрами «Обійми брехні», «Любов з ароматом кави», «Привіт, тату!», «Сонячні дні», «Мій коханий ворог» тощо.

Також до складу Starlight Production входять компанії Starlight Scenery – виробництво декорацій та реквізиту будь-якого рівня складності та Starlight Rental, яка володіє одним з найбільших парків техніки в Україні.

Окремим напрямом діяльності Starlight Production є Starlight Production Services. Це повний комплекс послуг із забезпечення всіх етапів виробництва якісного контенту: стиль, грим, кастинг, відділ роботи з зірками, музика, відео та звуковий монтаж. Такі сервіси не лише забезпечують проєкти власного виробництва групи Starlight Media, а й отримують схвальні відгуки та високі оцінки від зовнішніх замовників.

Starlight Production не стоїть на місці, розширюючи спектр послуг для зовнішніх клієнтів. Зокрема, запущено напрям виробництва комерційних і соціальних роликів та фільмів, а також мультимедійних інтерактивних онлайн-івентів.

Безперечні фокуси дивізіону – створення кращого контенту, забезпечення відмінного клієнтського сервісу та операційна ефективність виробництва. Із закінченням локдауну 2020, у Starlight Production запровадили виробничий протокол «10 правил безпечного виробництва», що дозволив відновити знімальний процес в умовах нової етики пандемії COVID-19.