Відповідальне споживання і виробництво

Starlight Media докладає зусиль до інтеграції сталого підходу використання ресурсів у своїй операційній діяльності та популяризує відповідальне споживання у своєму ефірі.

Компанія підтримує реформу поводження з токсичним сміттям в Україні шляхом співробітництва з ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ». Теми обмеження використання пластику, сортування, відмови від надспоживання висвітлюються «Фактами» та проєктом «Топ-модель по-українськи».

У 2021 році Олена Фроляк, головна редакторка та ведуча «Фактів» на ICTV стала амбасадоркою екологічного напряму Глобального договору ООН в Україні. В ефірі та поза ним ведуча сприяє інтеграції 12-ї цілі сталого розвитку в роботу українського бізнесу, розвитку культури відповідального споживання в українському суспільстві і надає підтримку екологічним ініціативам громадських та міжнародних організацій в цій сфері.

У 2021 році Starlight Media надала інформаційну підтримку Екологічному форуму ООН в Україні, Міжнародному саміту сталого розвитку та подіям Глобального договору ООН, сфокусованим на захисті екологічної системи.