Гендерна рівність

Starlight Media – перша українська компанія, що долучилась до реалізації Women’s Empowerment Principles (міжнародних принципів, розроблених інституціями ООН для бізнесів, що прагнуть забезпечити рівні права та можливості). Медіагрупа системно працює заради прогресу у сфері гендерної рівності як всередині компаній, так і в українському суспільстві. У Starlight Media забезпечено гендерно-збалансовану систему рекрутингу та підвищень, аудиту гендерного балансу та рівності заробітних плат, реалізується корпоративна програма підтримки батьківства та забезпечено регулярне висвітлення теми в новинах та розважальних програмах телеканалів Групи. Пріоритетною для Групи темою є протидія домашньому насильству – Starlight Media є підписантом Декларації за гендерну рівність та протидію домашньому насильству Фонду ООН у галузі народонаселення та створила першу в країні корпоративну програму протидії домашньому насильству.

Впроваджений компанією Кодекс етики затвердив нульову толерантність до будь-яких проявів дискримінації та насильства. Профільний департамент внутрішнього аудиту та комплаєнсу і лінія довіри для звернень надають можливість незалежного та експертного розгляду скарг у випадку порушення цих норм. Впроваджені правила стали корпоративним та публічним підтвердженням заявленого компанією пріоритету в підтримці та захисті прав людини.

У компанії створено корпоративну спільноту з гендерної рівності (Employee resource group), що опікується питаннями жіночого лідерства, рівного залучення до батьківства, ментального здоров’я та представлення теми гендерної рівності в нашому контенті. Спільнота адвокатує забезпечення принципу гендерної рівності в нашій щоденній роботі, є форматом взаємопідтримки та створення нових ідей для вдосконалення у сфері захисту прав людини.