Різноманіття та інклюзія

Усі люди рівні. Усі таланти потрібні. Усі ідеї важливі.

Starlight Media розглядає різноманіття та інклюзивність як невід’ємну складову своєї корпоративної культури та сталого розвитку. Кожного дня ми ведемо діалог з глядачем: розповідаємо про найважливіші події, історії та людей, які надихають та змінюють світ довкола. Ми говоримо про перемоги і про виклики, про цінності, що об’єднують країну, та разом розбираємось у питаннях, що викликають дискусії. Ці ідеї та небайдужість, проявлені в нашому новинному, розважальному та художньому контенті, забезпечують наше лідерство. І ми прагнемо до того, щоби це лідерство не залишало нікого позаду. Щоби кожна, кожен та кожні бачили своє відображення у наших історіях. Щоби силу свого голосу та ідей, поза дискримінацією та стереотипами, відчували глядачі, герої у нашому кадрі та креатори поза ним.

Рух до різноманіття та інклюзивності ми розпочали у 2019 році з підписання Women’s Empowerment Principles та розширювали щороку, залучаючи силу нових голосів та небайдужих співробітників. У 2020 році Starlight Media розпочала проєкт інклюзивного розвитку – доступності, розуміння та недискримінаційної культури щодо людей з інвалідністю.

2021 рік став часом нового трампліну до рівності: у червні Starlight Media було прийнято першу серед українських медіа стратегію розвитку різноманіття, справедливості та інклюзивності.

Принцип «відповідальність як роботодавця, бізнесу та медіа», якого компанія дотримується в питаннях сталого розвитку, було визначено як ключовий і для напряму DEI – diversity, equity and inclusion. Для реалізації стратегії обрано підхід удосконалення всіх етапів роботи компанії: від рекрутингу та найму, управління командами та промоушнів – і до комунікацій, контенту та партнерств.

Фокуси Стратегії розвитку різноманіття, справедливості та інклюзії у Starlight Media

  • Гендерна рівність
  • Люди з інвалідністю
  • ЛГБТ+ люди
  • Ментальне здоров’я