Гідна праця та економічне зростання

Starlight Media сприяє розвитку української креативної економіки як сталої альтернативи ресурсній економіці. Компанія забезпечує прозору систему оплати праці, інвестує у розвиток співробітників та якості національного аудіовізуального продукту.

Медіагрупа системно займається боротьбою з піратством та розвиває ринок платного телебачення заради забезпечення економічного зростання індустрії та гідної праці для всіх співробітників українського культурного сектору. У 2021 році Starlight Media опублікувала перший в національній галузі звіт про протидію піратству.

Компанія створює корпоративні освітні програми розвитку лідерства та інновацій, що сприяють розвитку нових проєктів, розширенню професійного потенціалу наших талантів та корпоративних продуктів і рішень.

Starlight Media як роботодавець та член Глобального договору ООН з повною відповідальністю виконує вимоги національного законодавства в сфері трудових відносин та орієнтується на кращі міжнародні практики в питаннях забезпечення прав людини. У 2020 році Starlight Media створено та прийнято корпоративний Кодекс етики компанії. Документ закріплює положення щодо недопустимості будь-яких проявів дискримінації, відображає взяті компанією зобов’язання в сфері рівних прав та можливостей і дотримання принципів інклюзивності та різноманіття. Кодекс також відображає зобов’язання Starlight Media у забезпеченні ефективної системи охорони праці та дотриманні всіх норм трудового законодавства України.