Проект Starlight Media “Гладіатор” на міжнародному пітчингу The C21 Content Budapest Series Pitch

Проект Starlight Media “Гладіатор” пройшов відбір на міжнародний пітчинг The C21 Content Budapest Series Pitch. 

27-29 червня у Будапешті пройшов пітчинг The C21 Content Budapest Series Pitch, який дав можливість команді проекту презентувати його на європейський ринок, залучити нових міжнародних партнерів та поборотись за медіапідтримку у розмірі 20 тисячі євро. 

“Гладіатор” – це 6-серійна драма, що розповідає історію боротьби з експлуатацією та торгівлею людьми. Світова проблема, що стала ще більш актуальною під час повномасштабної війни, отримає справжню силу голосу у продукті від Starlight Media. 

У центрі сюжету – український військовий, який за власною волею йде у рабство з метою знайти свою сестру, що стала жертвою торговців людьми. Він стає справжнім гладіатором під прикриттям, що працює під кураторством міжнародної поліційної команди з України, Хорватії та Естонії. Силою та хитрістю, серед крові нелегальних боїв та небезпеки розкриття, він йтиме до кінця заради визволення сестри та зупинки міжнародного кримінального угрупування. Це історія про сміливість, що відкриє світу очі на проблему експлуатації та торгівлі людьми в Україні.

Команда відкрита до копродукційного партнерства та пошуку міжнародних продюсерів і мовників, які готові підтримати український продукт.

Шоу-раннерка проекту – Інесса Соболєва