Операційною директоркою дивізіону Digital групи Starlight Media стане Ольга Катющенко

Світлана Могилевська, яка раніше виконувала роль очільниці напрямку та СОО дивізіону, продовжить співпрацю зі Starlight Media, але в якості зовнішньої експертки. 

В 2023 році Starlight Media розробила нову digital-стратегію, яка запроваджує контенто- та дата-центричні підходи як ключові для бізнесу і його розвитку.  Для її реалізації група продовжує удосконалення не тільки своїх продуктів та систем, а і команди – в останні місяці до команди долучились Digital Marketing та Digital Content директори. 

Digital Starlight Media знаходиться в периметрі управління Віталія Гусєва, головного операційного директора групи та голови Starlight Production. Операційну функцію напрямку Digital відтепер очолить Ольга Катющенко. Вона поєднуватиме цю посаду з роллю СОО продакшну Starlight Media. 

Віталій Гусєв, СОО Starlight Media, очільник Starlight Production та Digital: “В розробці нашої діджитал-стратегії ми приділяли велику увагу мультиплатформності та створенню нових форматів діджитал-контенту. Ольга з її управлінською та операційною експертизою, постійною жагою до розвитку і багаторічним досвідом роботи в нашому продакшні, точно посилить нашу digital-команду. Цінно, що в цьому розвитку digital-напрямку ми продовжимо співпрацю і зі Світланою Могилевською, але вже як нашою бізнес-партнеркою”. 

Світлана Могилевська працювала в медіагрупі Starlight Media більше 12 років. За цей час їй вдалося реалізувати десятки проектів розвитку інновацій, покращення ефективності, технологічних продуктів та партнерств. З липня 2023 року вона продовжує свій кар’єрний розвиток, започаткувавши власну справу. Її партнерство з медіагрупою продовжується в новому форматі.