Військові в мережі RECOVERY в Черкасах стали учасниками шоу “Поле”

В травні команда одного з улюблених квіз-шоу Нового каналу “Поле” завітала до наших військових, які відновлюються після поранень в центрі RECOVERY в Черкасах. 

Разом з колегами, ведучий проєкту Фіма Константиновський “переформатували” шоу  та перенесли екрани з підлоги на розписану дошку.  Наперед вони підготували запитання на різні теми – футбол, інструменти, автомобільні марки, професії тощо. Кожен учасник міг обрати ту категорію, в якій розуміється найкраще. Учасники «Поля» активно відповідали на питання, жартували та мали змогу відволіктися хоча б на кілька годин. “Я вкотре хочу висловити захват українськими захисниками та захисницями. Вони завжди усміхалися, хоч що б там відбувалося. Пишаюся нашими людьми, адже, – вони попри все вміють зберігати позитивний настрій”, – з усмішкою розповідає ведучий Нового каналу.

Ми вдячні нашим партнерам – виробнику побутової техніки Gorenje, Фабриці печива “Світязь” та “Карпатській джерельній” за підтримку, адже вони допомогли зробити цю подію для наших воїнів більш комфортною та затишною.

RECOVERY – національна мережа реабілітаційних центрів для поранених військових. Проект заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України. На сьогодні 12 реабілітаційних центрів RECOVERY надають безоплатні послуги в Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (три заклади). Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 9000 пацієнтів.