Україна для життя: Starlight Media створили 7 роликів про зелену, екологічну, відповідальну країну, яку ми будуємо вже сьогодні

Найбільша медіакомпанія України Starlight Media представляє проєкт – “Україна для життя”. Це 7 роликів про те, як ми можемо відбудувати країну, згідно кращих світових екологічних стандартів. Ідея проекту – зафіксувати, що нова Україна  вже будується сьогодні, незважаючи на війну. 

Також відео показують, як країна може стати енергобезпечною, ефективною та зеленою, а зруйновані ворогом будинки відбудуються та стануть більш сучасними та затишними. Ролики “Україна для життя” піднімають важливі теми – баланс дикої природи та сільськогосподарських земель, створення центрів з переробки сміття, будування велодоріжок у великих та маленьких містах.  

Олена Мартинова, маркетинг-директорка Starlight Media, CEO Starlight Creative: “Наша медіакомпанія вже не перший рік опікується напрямком сталого розвитку і один з головних фокусів – відповідальна економіка. Для нас важливо, щоб у процесі боротьби та відбудови, ми могли використовувати кращі ідеї та практики, екологічні та інклюзивні, такі що можуть підтримати нас зараз і зробити країну кращою, більш стійкою в майбутньому”. 

Україна вже змінюється. Встановлюються сонячні станції на лікарнях та розвивається велорух. Люди вчаться відповідально ставитись до ресурсів та ефективно використовувати енергію, робити міста більш зручними для мешканців, більш інклюзивними, цінувати і берегти наші природні ресурси. Ця трансформація необхідна не партнерам, не Європі – її ініціатори та бенефіціари – українці.  Для Starlight Media важливо не просто транслювати хороші ідеї, тому в  кожному відео є конкретні приклади, де зміни вже відбуваються. І від того вже виграють конкретні громади – Львів та Вінниця, Тростянець та Люботин.

Проєкт створено командою Starlight Creative разом з експертами українських громадських організацій, які займаються питаннями енергоефективності та переходу до відновлювальних джерел енергії, урбаністики, розвитку міст, сталої мобільності та чистоти промисловства. 

Ролики доступні до перегляду на диджитал-платформах Starlight Media, а також в ефірі телемарафону “Єдині новини”.