Оля Полякова відвідала реабілітаційний центр мережі RECOVERY у Хмельницькому, де висловила безмежну вдячність воїнам

У надсучасному реабілітаційному центрі національної мережі RECOVERY, крім фізичного відновлення, багато уваги приділяють ментальному здоров’ю військових. Цьому сприяють і зустрічі з українськими артистами. Оля Полякова переконана, що митці мають постійно підтримувати українських воїнів, допомагати їм хоча б ненадовго відволіктися від думок про війну. 

«Місія артиста — це дати розраду, хоча б на дві години дати людям забути про страхи війни, підняти настрій і змотивувати, можливо, для того щоб жити далі. Це саме те, що ми будемо говорити зараз і ще дуже-дуже багато років поспіль», — зазначила українська співачка й телеведуча Оля Полякова. 

Оля Полякова давно займається волонтерством, їздить у прифронтові зони з польовою кухнею. А під час візиту до RECOVERY вони з пораненими бійцями багато жартували, фотографувалися, а ще разом заспівали «Ой у вишневому саду» та інших пісень.

Наші захисники ділилися враженнями від зустрічі, дякували артистці за позитивні емоції, а Оля вкотре повторила, що це вона, як і всі українці, безмежно вдячна військовикам за їхню відданість і самопожертву. 

RECOVERY — національна мережа реабілітаційних центрів для поранених військових. Проєкт заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України. На сьогодні 12 реабілітаційних центрів RECOVERY надають безоплатні послуги в Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (три заклади). Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 10 000 пацієнтів.