Справжній детектив-вівчарка на ICTV2: канал розпочав зйомки серіалу «Пес Альф»

Телеканал ICTV2  розпочали зйомки нового проєкту про захопливі історії розслідувань команди поліцейських з вівчаркою-детективом. Іронічний серіал «Пес Альф» поверне глядачам легендарну культову історію, де розслідування ведуть детективи разом зі своїм розумним собакою. Творці обіцяють абсолютно нові сюжети – тепер справи вестимуть дотепна слідча і двоє оперів, а допомагатиме їм вівчарка на прізьвисько Альф. Новий 16-серійний проєкт стане подарунком поціновувачам детективів і цікавих історій про справжню дружбу, відданість і взаємодопомогу.

У центрі сюжету двоє друзів-оперів Рома і Бодя. Розслідуючи злочини, чоловіки постійно конкурують, але що таке справжнє суперництво вони дізнаються, коли в їхню команду прийде Аліса – яскрава, розумна і дотепна слідча. Але Аліса доєднається не сама – а зі своїм псом Альфом, який неабияк посилить цю команду. В поліцейські будні розумний чотирилапий внесе гумор, стане повноправним гравцем і братиме активну участь у розслідуваннях.

«Легендарний детективний формат про оперів і собаку оновлюється та знову вийде в ефірі. Такі сюжети вже стали традиційними для каналу і улюбленими для глядачів, тож ми знімаємо нову серіальну історію. «Пес Альф» – легкий іронічний детектив, де гумору ще більше, а головні герої, при усіх своїх відмінностях, доповнюють одне одного і разом непереможні», – каже головна продюсерка серіального напряму телеканалів ICTV та ICTV2 Ірина Храновська.

Зйомки серіалу «Пес Альф» розпочалися з нової, започаткованої групою Starlight Media традиції – відзначати перший знімальний день тематичним короваєм. 

У перший знімальний день на кіностудії Victoria Film Studios зібралися головні актори серіалу – акторка Тетяна Малкова, відома глядачам ICTV за проєктами «Козаки. Абсолютно брехлива історія», «Морська поліція. Чорноморськ». Роль детективів зіграють популярний український актор Артур Логай та молодий харизматичний виконавець Антон Височанський.

«Я дуже рада опинитися в новій серіальній родині та ще й з таким красенем-напарником Альфом. Як тільки дізналась, що новий проєкт буде про детектива-вівчарку, одразу загорілась зйомками і захотіла зіграти тут роль. Моя героїня – слідча, займається улюбленою справою і любить тварин. Вона шукає пригод, бо не любить нудитися, живе яскраво, цікаво – мені все це близько, я її розумію і відчуваю. А до всього її звуть Алісою, як і мою старшу доньку», – поділилась першими враженнями виконавиця головної ролі акторка Тетяна Малкова.

Роль Альфа зіграв кіношний пес Зорій. Це його перша головна роль у багатосерійному проєкті, хоча на його рахунку вже є невеликі кінороботи. 

Режисери нового детективу – Олександр Сальніков і Микола Каптан, який раніше працював над культовим проєктом каналу ICTV «Пес».  

Оператори: Максим Мельник, Матвій Шульгін
Сценаристи: Денис Копнін, Олег Іваниця, Андрій Віштак, Андрій Охременко, Алекс Важин, Ігор Мельничук
Продюсери PRO-TV: Артем та Віктор Приходьки
Продюсери ICTV2: Ірина Храновська, Анастасія Штейнгауз