Олександр Богуцький для “TVBIZZ Magazine”: Мета Starlight Media – абсолютна підтримка України у війні за цінності

У третій рік повномасштабної російської агресії проти України медіакомпанія Starlight Media продовжує підтримувати країну та запроваджує нову політику, спрямовану на трансформацію українського суспільства.

В інтерв’ю міжнародному виданню “TVBIZZ Magazine” CEO Starlight Media Олександр Богуцький розкриває свою стратегію та бачення підтримки медіакомпанією України у ці часи. За його словами, ціль Starlight Media – надихнути українців на побудову сильного демократичного суспільства, спираючись на універсальні цінності. Зокрема, елементами цього процесу є свідома сплата податків, донати на потреби армії, допомога ветеранам та ветеранкам та єднання заради  власного майбутнього.

“Нехай світ дізнається, що Україна відповідає викликам світових цінностей і демократії, спрямовуючи свої сили на перемогу у війні,” – підкреслює Олександр.

Компанія визначає три ключові напрямки своєї підтримки України.

3. Фінансова підтримка: Регулярна сплата податків, донати на потреби армії та інвестиції у розвиток економіки країни.

“Для підтримки нашої армії потрібна відповідальна сплата податків. Ми як компанія їх регулярно сплачуємо та робимо багато для розвитку відповідальної економіки в Україні. Окрім податків, ми відіграємо велику роль у сфері пожертв в Україні – закриваємо збори разом з нашими глядачами, і дякуємо їм за таку довіру. Наші акціонери інвестують багато – як в підтримку ЗСУ, так і в розвиток найбільшої мережі центрів реабілітації військових”.

2. Культурна та соціальна трансформація: Розвиток нової національної культури, підтримка ветеранів, гендерна рівність та права людини.

“Ми прагнемо бути лідерами напрямку підтримки ветеранів та ветеранок, розвитку культури інклюзивності та підтримки психічного здоров’я. Це ідеали та переконання, які були з нами ще до повномасштабного вторгнення. Війна не дає права відхилятися від етичних принципів, зокрема тому, що ми вважаємо цю війну війною за цінності”.

3. Інформаційна підтримка: Збереження 24/7 новинного каналу, який забезпечує якісну та перевірену інформацію. Запуск розважального контенту для підтримки емоційного стану глядачів.

“Ми були також першою медіакомпанією, яка відновила трансляцію розважальних каналів, бо розуміємо, що глядачі потребують, окрім жахів війни, чогось доброго, світлого, трохи гумору, натхнення та емоційної підтримки. Нам потрібні ці емоції, оскільки ми вважаємо, що світло переможе. Іншого сценарію у нас немає”, – поділився СЕО Starlight Media Олександр Богуцький.

Starlight Media активно залучає глядачів та інвестує в якісні проекти, намагаючись не лише підтримувати, а й надихати українське суспільство на перемогу у війні за цінності. Прикладом цього є реаліті “Холостяк”, де головним героєм став ветеран Олександр “Терен” Будько. Цей проєкт є не тільки розважальними, але і соціальним.

“Ми багато говоримо внутрішньо про те, що ми можемо зробити більше. І ви, напевно, вже знаєте, що ми оголосили новий сезон “Холостяка” (The Bachelor). Я вважаю, що це також відображення нашого розуміння відповідального лідерства. Ми живемо у новому світі, в якому наші головні герої – це захисники та захисниці, ветерани та ветеранки; в армії України понад 60 000 жінок – це також про цінності”, – підсумував СЕО Starlight Media.