Серіал “Перевізниця” продовжує подорож світом та готується до прем’єри: Beta продала українську-європейську драму в Японію, Латвію, Чехію та Словаччину

Серіал, створений Starlight Media у партнерстві з найстарішою кінокомпанією світу Gaumont, європейськими партнерами-мовниками з Франції, Німеччини, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії та Швейцарії продано на нові території. Глобальний дистриб’ютор “Перевізниці”, компанія Beta, оголосив про продаж серіалу в Японію, Латвію, Чехію та Словаччину. 

Предпрем’єрні покази серіалу відбудуться вже незабаром у Києві та Берліні. Світова премʼєра відбудеться 19 лютого в рамках Café Kyiv 2024, спеціальної події, присвяченій майбутньому України в Європі, організаторами якої є Фонд Конрада Аденауера. 

До других роковин повномасштабного вторгнення, серіал “Перевізниця”, транслюватимуть одночасно декілька найбільших європейських мовників. Серед них ZDFneo (Німеччина), France Télévisions (Франція), SRF (Швейцарія), SVT (Швеція), DR (Данія), YLE (Фінляндія), NRK TV (Норвегія), RÚV (Ісландія) та NHK (Японія). Українська прем’єра відбудеться 25 лютого в ефірі телеканалу СТБ. 

«Ця війна змінила нас. І нам варто почати чесно говорити про наші травми та проблеми, бо це перший крок до їхнього вирішення. Я сподіваюся, що серіал зможе допомогти українцям у цьому. А для всього світу він стане нагадуванням: те, що ви не чуєте так часто про події в Україні, не означає, що агресія проти нашого народу припинилась. Люди втомилися від новин про війну, і це зрозуміло. Проте Україна все ще потребує підтримки. Ми відчуваємо її з боку міжнародної спільноти, але ця підтримка не така сильна, як раніше. Тому ми вирішили випустити серіал саме зараз, у болючу для нас дату. Ми хочемо, щоб увесь світ пам’ятав, що ми тут, ми боремося. І ми боремося не лише за себе», – коментує Євген Тунік, шоуранер та автор “Перевізниці”.

«Перевізниця» – 10-серійна драма, що розповідає історію українки Лідії, що працювала психологом, але змінила свою професію під час війни. Вона залишається в країні та стає перевізницею. Кожен епізод – це поїздка, і в кожній є свій пасажир з особистою історією.Українська-європейська драма висвітлює емоційні та соціальні наслідки війни на українців, поєднуючи особисті історії з кінематографічною автентичністю для підкреслення стійкості та незламності людського духу.

У головній ролі – Анастасія Карпенко, нагороджена Премією Локарно за роль у драмі «Як там Катя?». Шоураннером та автором серіалу є Євген Тунік (Starlight Media) . Режисер – Аркадій Непиталюк.

Серіал створено Starlight Media та Gaumont у співпраці з ZDFneo, France Télévisions, SRF Schweizer Radio und Fernsehen за участю The Dreaming Sheep Company, SVT, DR, NRK, RUV, YLE. Beta Film відповідає за міжнародну дистрибуцію.