Перемога – справа сімейна. Вийшов тизер великодньої комедії “Крашанка” зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською у головних ролях

Заряджена на перемогу комедія «Крашанка» виробництва Mamas Film Production у співпраці медіагруп Starlight Media і FILM.UA Group – справжній подарунок усім українцям до Великодня. Три покоління родини, впізнавана реальність сьогодення, одна мрія на всіх і візуалізація бажань нашого народу – комедія «Крашанка» зарядить гумором, вірою і обов’язкова до перегляду. У кіно – з 25 квітня!

Фільм «Крашанка» розповість про несподівану зустріч трьох поколінь родини Забіяк, дуже різних людей за цілями і прагненням у житті. Але їх об’єднує єдина мрія – про перемогу нашої країни над ворогом. Саме ця думка вкупі з міцним глибоким сюжетом, суперзірками нашого кіно і вибуховим гумором допоможе вистояти і зарядить вірою і оптимізмом усіх українців. Згодом перший телевізійний показ стрічки «Крашанка» планується в ефірі каналу ICTV2.

«Ми раді додати до сердець українців трошки доброго настрою – разом з прекрасними акторами і переможною комедією. Ясно, що війна, і всі, хто не на фронті, мають багато працювати для фронту. Але частина запоруки доброї праці – добрий настрій і абсолютна підтримка своїх. Тому ми з впевненістю запрошуємо глядачів в кіно, а згодом – до ефіру ICTV2, де серед своїх можна буде розділити радість від найкращого українського продукту!» каже генеральний директор Starlight Media Олександр Богуцький.

Головну роль батька родини Івана Андрійовича Забіяки виконав Народний артист України, суперзірка українського кіно і театру Станіслав Боклан. В ролі його старшої доньки – Заслужена акторка Олеся Жураківська, сина Забіяки зіграв Володимир Гладкий, молодшу доньку – акторка Дар’я Легейда.

Режисер стрічки – Тарас Дудар.

“Впевнена, що перегляд нашого фільму кожному українцю додасть віри в майбутнє, розуміння, що ми непереможний народ, а ще почуття гумору та доброти, які у нас в ДНК», – розповіла продюсерка Алла Липовецька.

В основу сюжету був покладений реальний факт: за часів СРСР дійсно існував так званий “потяг номер нуль” – бойовий залізничний ракетний поїзд, який збирали на Південному машинобудівному заводі в місті Дніпрі. Тож на фоні погроз росії про нанесення ядерного удару в авторів фільму виникла ідея, що після роззброєння 1989 року частина конструкції могла б зберегтися і ми б могли дати відсіч ворогу. Так зʼявився персонаж Івана Андрійовича Забіяки, який знає, де знаходиться установка, що допоможе йому запустити ракету на москву. 

Оптимістичну сімейну комедію, яка зробить ворогам гаряче, можна буде побачити у кінотеатрах з 25 квітня 2024 року.

Додаткова інформація

Назва фільму: Крашанка

Жанр: сімейна комедія

Виробництво: Mamas Film Production у співпраці з Starlight Media та FILM.UA Group

Автори сценарію: Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко

Режисер: Тарас Дудар

Оператор: Сергій Крутько

Художник: Тарас Кузуб

Продюсери: Алла Липовецька та Марина Квасова

У ролях: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, а також Артур Логай, Людмила Загорська, Євген Сенчуков, Ігор Портянко, Наталя Кобизька.

Синопсис

Родина Забіяк, яка не бачилася багато років, незважаючи на війну, збирається на Великдень у батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по москві та завершити війну. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?