Короваї, пироги, кекси (і не тільки) замість нищення тарілок: як живе нова традиція Starlight Media

Півроку тому ми відмовилися від радянської традиції биття тарілок на зйомках і започаткували нову традицію розпочинати зйомки проєкту зі смачної випічки.

Вперше замінити звичну тарілку з іменами всіх членів команди випічкою вирішили у серпні минулого року на знімальному майданчику серіалу «Просто Надія», головна героїня якого змінює своє життя та відкриває кав’ярню-пекарню.

«Ми зрозуміли, що сумнівна традиція розбиття тарілки нам вже неблизька. Це щось про руйнування, а їх у нашому житті зараз достатньо. Тому вирішили замінити її випічкою — спочатку пирогом у вигляді соняшника. Саме ця квітка красується на логотипі кавʼярні головної героїні», — коментує креативна продюсерка Оксана Кукоба.

Із тих пір наші знімальні команди вкотре показали, що вони не пирогом мазані і список смачної здоби поповнився короваями (мелодрама «Одна родина», проєкт «ДНК.Свої», серіал «К.О.Д.»), кексами із передбаченнями (мелодрама «Впізнай мене»), пряниками (серіал «К.О.Д.»), тортом (реаліті «МастерШеф») та власне пирогом (мелодрама «Кришталеві джерела»).

 

Мелодрама «Одна родина» (ТОВ «ПРОКІНО» для СТБ), 4 серії

Перший знімальний день серіалу «Одна родина» вирішили відкрити запашним короваєм, прикрашеним колосками пшениці, адже кожна родина починається саме з короваю. За словами творчої групи, це несе набагато більше значення, ніж тарілка, і є символом щасливого майбутнього.

 

Мелодрама «Впізнай мене» (Starlight Production для СТБ), 8 серій

Нова традиція мала місце і на зйомках мелодрами «Впізнай мене». Аби відзначити перший знімальний день, творча група замовила у кондитерів кексики із теплими передбаченнями всередині.

«Сьогодні у нашому житті, як ззовні так і всередині, і так багато розбито. Зараз більше хочеться створювати нове, ніж щось знищувати», — пояснює таке рішення Оксана Кукоба, креативна продюсерка серіалів «Просто Надія», «Одна родина» та «Впізнай мене».

 

Гостросюжетна мелодрама «Кришталеві джерела» (Starlight Production для СТБ), 4 серії

Зйомки історії про кохання, для якого можливо все, тривали протягом жовтня-листопада 2023 року у Києві та Київській області. Початок зйомок команда Starlight Production вже традиційно відсвяткувала золотаво-багряним ягідним пирогом.

 

Детективний серіал «К.О.Д» (SPACE Production для СТБ)

У вересні 2023 року в Києві стартували зйомки нового детективного серіалу «К.О.Д.» від творців улюбленого українцями проєкту «СЛІД». Команда SPACE Production підтримала нову традицію групи Starlight Media і розпочала зйомки з тематичного короваю та іменних пряників, які розділили між усіма причетними.

 

«ДНК. Свої», 3-й сезон (Starlight Production для СТБ)

«Ми почали знімати «ДНК.Свої» вже під час великої війни, а тому дуже хотілося запровадити у внутрішньому житті проєкту більше українських традицій. Усі підтримали замість застарілого розбиття тарілки в перший знімальний день разом розділити запашний український пиріг. Наш коровай був символом єднання: попри війну ми знімаємо, життя триває, ми — переможемо, сила — в єдності», — керівниця проєкту Юлія Поборуєва.


Кулінарне реаліті «МастерШеф», 13-й сезон (Starlight Production для СТБ)

«Приготування торта з впізнаваною М-кою, яка є логотипом «МастерШеф» — наша внутрішня традиція. Вважаємо це днем народженням нашого чергового сезону і завжди із задоволенням запрошуємо усю команду розділити його разом», — креативний продюсер та керівник проєкту Дмитро Широбоков.