Кіно серед своїх: ICTV2 провів кіновечір з акторами серіалу «Дільничний з ДВРЗ» для військових на реабілітації

Напередодні Нового року телеканал ICTV2 влаштував кіновечір для українських захисників. Поранені бійці, які проходять лікування в національній мережі RECOVERY, найбільшому і найпотужнішому реабілітаційному центрі України, переглянули новорічний фільм виробництва каналу “Дільничний з ДВРЗ. Операція “Новий рік”. Підтримати захисників завітали і головні актори фільму В’ячеслав Довженко та Віталій Іванченко.

Для 50 військових, що проходять лікувальне відновлення, створили теплу атмосферу перегляду кіно, з пригощаннями та подарунками до свята. Захід організували з нагоди річниці каналу ICTV2 та Нового року. 

“Телеканал ICTV2 показує серіали про героїв, та головні герої – серед нас, це наші воїни. Дякуємо вам! Завдяки вам ми можемо працювати, збиратися з рідними серед своїх, зустрічати новий день, будувати плани. Завдяки вам ми точно знаємо, що Перемога буде за нами. ICTV2 вперше вирішив змінити формат показу і привезти кіно з телевізора до своїх глядачів. І зовсім не випадково, що першими глядачами стали наші герої”, каже телеведуча Анастасія Мазур.

Психолог центру відзначив, що фільм “Дільничний з ДВРЗ. Операція “Новий рік” позитивно вплине на психічний стан поранених бійців і допоможе в їхньому подальшому лікуванні та реабілітації.

“Такі соціальні проєкти, які ми реалізуємо спільно зі старлайт медіа позитивно впливають на якість реабілітації, оскільки це піднімає настрій, дає якоїсь впевненості, мотивації і процес реабілітації, відновлення пришвидшується», – каже Ростислав Андрусенко, завідувач реабілітаційного відділення центру Recovery.

Благодійний вечір відвідали зірки серіалу «Дільничний з ДВРЗ» – актори Вʼячеслав Довженко і Віталій Іванченко. Новорічний фільм знятий за мотивами популярного детективного серіалу «Дільничний ДВРЗ» про пригоди дільничних Бондаря та Дзюби напередодні Нового року. 

“Величезне дякую за те, що маємо змогу кожен ранок прокидатися, пити каву і займатися мистецтвом. Нашим захисникам  потрібні такі вечори з фільмами, гумором, концертами, щоб відволікатися і мати змогу зарядитись позитивними емоціями”, – вважає актор В’ячеслав Довженко.

Незламні бійці, що зараз проходять реабілітацію, посміхалися і наче забували про свої поранення. Поруч з деякими з них знаходяться їхні родичі, що допомагають в реабілітації. Військовослужбовець Олександр Баталов, який підірвався на міні під час боїв під Бахмутом, зараз вчиться ходити на протезі. Чоловік разом з дружиною подивився фільм.

“Йде Новий рік, а у фільмі сюжет веселий і трохи казковий. Трошки гумору, легкості від того, що бачиш на екрані, – і ти перезавантажуєшся”, – каже Олександр

Після показу фільму Вʼячеслав Довженко і Віталій Іванченко привітали бійців з Новим роком і подарували подарунки, які надали партнери заходу: компанії «Карпатська джерельна», Hotline, АВК та бренд Yes. 

“Хочу привітати наших воїнів і підтримати їх гумором і жартами. Їхня мужність вражає”, – каже актор Віталій Іванченко.

Такий кіновечір – спільна ініціатива групи Starlight Media і проєкту Recovery. Група Starlight Media з початку повномасштабного вторгнення активно підтримує ветеранів та ветеранок російсько- української війни, а популярні телеформати все частіше стають офлайн-подіями для поранених військових та їхніх родин.

Проєкт Recovery заснували та втілюють у життя Віктор та Олена Пінчуки, аби допомогти тяжкопораненим військовим. На сьогодні вже працюють 8 інноваційних центрів. Завдяки сучасному обладнанню та професійній команді лікарів — поранені захисники і захисниці проходять якісну реабілітацію та швидше відновлюються. Київський Recovery 1 із 8 функціонуючих центрів мережі, що у 2023 році надала якісну і безоплатну допомогу понад 6 000 захисникам і захисникам України.