Doc Kyiv Fest оголосив про старт прийому заявок на участь у конкурсній програмі

Організатори Doc Kyiv Fest, міжнародного кінофестивалю, присвяченого популяризації середньометражного глядацького документального кіно, оголосили про відкриття прийому заявок на участь у конкурсній програмі фестивалю.

Doc Kyiv Fest – щорічний кінофестиваль, започаткований Громадською організацією “Кінофест” за підтримки Starlight Media та Одеського міжнародного кінофестивалю. 

Організатори ставлять собі за мету популяризувати середньометражну глядацьку документалістику в Україні та сприяти її інтеграції в світову.   

Подати заявку на участь можна на сайті фестивалю з 3 по 26 січня 2024 року. 

Фестиваль відбудеться в Києві, Україна, з 28 по 30 березня 2024 року. Він включатиме три програми: Національну конкурсну програму середньометражних документальних фільмів, Спеціальні покази українських та іноземних середньометражних документальних фільмів та Індустрійні заходи.

Національна конкурсна програма відкрита для фільмів, виробництво яких було завершено в 2022 або 2023 роках. Фільми повинні бути зняті в Україні або в ко-продукції з Україною, мати тривалість від 20 до 70 хвилин і відповідати високим художнім стандартам.

Спеціальні покази представлять стрічки, які вже встигли оцінити глядачі провідних світових кінофестивалів та платформ.

Індустрійні заходи дадуть можливість представити свій проєкт на будь-якій стадії готовності провідним кінопрофесіоналам України та світу, знайти партнерів, відвідати майстер-класи та дискусії на актуальні для кіносфери теми.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 26 січня 2024 року. Детальнішу інформацію можна знайти на веб-сайті фестивалю.