Новий рік зі Starlight Media: абсолютне лідерство, улюблені хіти та перший український європейський серіал

Українська медіакомпанія Starlight Media завершує 2023 рік в якості абсолютного лідера національного телебачення: всі топ-3 телеканали за теледивленням – канали Starlight Media (СТБ, Новий канал та ICTV2). Частка медіагрупи складає 25,4%, а відрив від найближчого конкурента – 42%*. Контент медіакомпанії у YouTube у 2023 зібрав більше 7 мільярдів переглядів. Сума сплачених державі податків за підсумками року – більше 700 мільйонів гривень. У 2024 Starlight Media планує посилити своє лідерство – анонсує нові сезони культових проєктів і прем’єри  нових серіалів та шоу на своїх телеканалах. 

Більше 1100 годин художнього та розважального прем’єрного українського контенту чекають на глядачів СТБ, Нового каналу та ICTV2 у 2024 році. 

“У 2023 році в нашому ефірі з’явилось більше 400 комерційних брендів. Наш рух до відновлення продовжується, а кількість ТБ-реклами та інтеграцій на всіх платформах зростає. Завдяки цьому партнерству Starlight Media продовжує створювати проєкти та серіали, які обговорює вся країна. Наші завдання – інформувати, надихати та об’єднувати. Наш виклик – розвиток української культури та інтеграція в європейський простір. Щодня ми працюватимемо, щоб підтримати настрій країни, яка щоденно бореться з глобальним злом та обов’язково переможе”, – Олена Мартинова, маркетинг-директорка Starlight Media. 

Всіх мовників, проєкти та команди Starlight Media об’єднає соціальна місія з формування національної культури, дружньої до ветеранів та ветеранок. Вона віднайде своє відображення в контенті, соціальних кампаніях, а також ініціативах з залучення українського бізнесу до підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни. 

Телеканал СТБ готує до показу перший український європейський серіал – “Перевізниця”. Проєкт створено Starlight Media у партнерстві з найстарішою кінокомпанією світу Gaumont та глобальним дистриб’ютором Beta. До його зйомок долучались не тільки українські, а і французькі актори. Фільмування відбувалось в Україні, а також в Німеччині. Прем’єра цього серіалу, крім СТБ, відбудеться в ефірі 8 європейських мовників. 

Крім цього, на 2024 телеканал СТБ готує вже третій, вироблений за час повномасштабної війни, сезон “МастерШеф” – улюбленого кулінарного шоу країни, що в 2023 обійняв 2 з топ-3 сходинок в переліку найпопулярніших програм. Глядачі побачать і новий сезон культових в ефірі та діджиталі “Супермам”, що ставали лідером слоту 83 з 88 днів загального виходу в ефірі, а в діджиталі за рік зібрали більше 241 мільйона переглядів. Мовник покаже прем’єру серіалу, який об’єднав кращих детективів країни – “К.О.Д.”, а також прем’єрні епізоди “Сліпої” та кращих мелодраматичних прем’єр від “СТБ – серіал”, зокрема – “Просто Надія”, “Одна родина”, “Сестри”, “Кришталеві джерела” та інші.  Аудиторію СТБ чекають також нові випуски “ДНК.Свої”, “Неймовірної правди про зірок”,  “Прокинься з Ектором” та “Пекельних борошен з Євгеном Клопотенко”. 

Новий канал також покаже прем’єру, що в своєму створенні перетнула географічні кордони – нове ігрове шоу “Поле”, створене Starlight Media у Нідерландах разом з глобальним виробником форматів Talpa. На глядачів Нового чекають нові сезони улюблених “Хто зверху?”, “Є питання”, а також культового гумористичного шоу “Розсміши коміка по-Новому”, що тепер виходитиме на Новому каналі, а також новий проект “Та ти шоу”. Гарні новини чекають і на фанатів “Будиночку на щастя”, а також сіткому “Зв’язок”, адже нові сезони цих серіалів канал покаже вже у 2024. 

Глядачі ICTV2 відчуватимуть себе “серед своїх” завдяки кращому гумору від Dizel Show, новим сезонам улюблених серіалів «Коп з минулого», «Розтин покаже» та продовженню іронічного народного детектива «Дільничий з ДВРЗ». Традиційно, глядачі ICTV2 зустрічатимуть новий день з “Ранком у великому місті” та отримуватимуть доступ до перевірених новин і кращих продуктів контрпропаганди. Мовник також анонсує показ важливого документального проекту “Сталеві”, присвяченого шляху реабілітації наших героїв та героїнь, що зазнали поранень через злочини російської армії та держави, а також готує на осінь 2024 багато сюрпризів, про які поки не готовий говорити на широкий загал. 

Телеканал ICTV, флагман інформаційного мовлення країни, продовжить мовлення в марафоні “Єдині Новини” заради захисту інформаційної безпеки та якісного інформування українців в час повномасштабної війни. 

“Твій серіал”, канал, створений Starlight Media у 2023, транслюватиме українські серіальні хіти, а ОЦЕ – і в новому 2024 році буде кнопкою для перегляду повторів улюблених програм каналів Starlight Media та міжнародних серіалів. Занурюватись в світ кращих глобальних та українських хітів Україна буде з М1 та М2. 

*Джерело: Nielsen Ukraine, період 01.01.2023 по 26.12.2023, 18-54, міста 50+, відкладений перегляд 2tsv по 22.12.2023.