Костянтин Стогній та Оксана Гутцайт виступили на «Новомедіа форум 2021»

Ведучі ICTV Костянтин Стогній та Оксана Гутцайт стали спікерами події «Новомедіа Форум 2021». Це – платформа для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіасектору. «Свобода – слову» – основний меседж цьогорічного форуму.

У форматі події Костянтин Стогній говорив про сучасних «mediasapiens». Це люди, у яких стиль життя – журналістика. Спікер констатував, що більшість зневірилися у ЗМІ та закликав усіх таки повірити в журналістику. На запитання про те, що впливає на якість медіа і за яких умов воно досягне свого «золотого» періоду, Костянтин сказав: «Мені не подобається, коли журналістика і моя країна спускається все нижче у контексті свободи висловлювань».

А Оксана Гутцайт розкрила аспекти роботи ведучого на телебаченні та в YouTube. А саме: описала спільні та відмінні сторони, різницю аудиторій, перерахувала переваги й недоліки двох платформ та розповіла, як себе поводити у непередбачуваних ситуаціях в ефірі.

«На телебаченні ведучий – це взірець культури. За ним треба йти, його треба наслідувати. В YouTube – чим ти ближче до людей, які тебе дивляться, тим більше популярним ти стаєш», – пояснює Оксана.