Новий канал б’є рекорди у соцмережах

За останній місяць digital-команда Нового каналу досягнула рекордного зростання охоплення та залученості всіх акаунтів у соцмережах. Показники охоплення сторінок @novy_channel (885 000 підписників) та @novy_se.reals (467 000 підписників) в Instagram збільшилися відповідно на 20% та 55%. Тобто кількість унікальних показів публікацій першого акаунту зросла з 841 436 до 967 658, а другого – з 46 251 до 79 930.

За останні два тижні охоплення Facebook-акаунту Нового каналу зросло на 235%, а залученість – на 125%. Таких високих результатів digital-команда досягла за рахунок інтерактивного контенту (опитування, голосування), контенту, що закликає аудиторію до обговорення, а також вірусного контенту (новини каналу, новини шоу-бізнесу, меми тощо).

Особливої уваги заслуговує акаунт Нового каналу в TikTok. Уже сім місяців поспіль він займає лідерську позицію серед українських телеканалів за кількістю підписників та переглядів. Наразі на сторінку Нового підписані 278 200 фоловерів. Друге та третє місця посідають відповідно телеканали «ТЕТ» та «1+1».

Крім того, серед українських ТВ-конкурентів у TikTok лише Новий канал може похвалитися наявністю відеомільйонників. На сьогодні по 1 500 000 переглядів набрали п’ять роликів, а нещодавно в акаунті з’явився ще один «мільйонер». Мова йде про танцювальне відео, яке зняли популярні блогери Анна Трінчер і Олександр Волошин з учасниками реаліті «Пекельна кухня».

@novy_channel

Змусили танцювати усіх учасників 🤣 #пекельнакухня

♬ оригинальный звук – Новий канал