Редизайн СТБ виборов срібло Promax

Міжнародна премія у сфері маркетингу й дизайну Promax Global Excellence Awards 2021 оголосила переможців. Редизайн телеканалу СТБ виборов срібло у номінації BEST BRAND IMAGE – REBRAND OR REFRESH.

«Другий рік поспіль СТБ є лідером зростання серед великих телеканалів. Запорука цього успіху – у синергії найкращих продуктів, які створює СТБ, та близької зрозумілої комунікації з глядачем, вести яку допомагає нова візуальна графіка каналу», – коментує маркетинг-директорка Групи Starlight Media Олена Мартинова.

«Це дуже знакова перемога для команди маркетингу та дизайну, яка вкотре підтверджує головний меседж СТБ «З любов’ю можливо все». Редизайн зробив СТБ ще більш емоційним та близьким глядачеві. Від телеканалу великих шоу ми прийшли до сімейного та соціально активного бренду з найкращими серіалами, улюбленими шоу та унікальними реаліті. Сьогодні світ СТБ – це безмежний океан емоцій та любові, і для нас дуже важливо, що наш посил відзначений експертами світового рівня», – коментує маркетинг-директорка СТБ Тетяна Свєтлова.

«Океан емоцій став ключовою ідеєю редизайну СТБ. Нашим завданням було розвинути бренд каналу, повернути йому теплу палітру кольорів і дати логотипу більше життя в ефірі. У концепті нового дизайну лого СТБ, як основна крапля безмежного океану кохання, розливається та наповнює емоціями», – пояснює концепцію ребрендингу СТБ директор Управління дизайном Starlight Media Олексій Рєпік.

У номінації СТБ протистояли ребрендинги таких світових каналів як VІACOMCBS, AMC+, GLOBO, «Субота» та інші.

Нагадаємо, що ще два проєкти  Starlight Media увійшли до шорт-листа премії Promax: пригодницький серіал телеканалу ICTV «Козаки. Абсолютно брехлива історія» у номінації KEY ART: BEST LOGO DESIGN і програма «Антизомбі» телеканалу ICTV – номінація NEWS: BEST PROGRAM OPEN/TITLES.