Новий канал завершив зйомки реаліті «Пара на мільйон»

На початку вересня розкуті та впевнені у собі дівчата та стримані, сором’язливі хлопці зустрілися на вечірці, де об’єдналися у 12 пар та стали учасниками реаліті Нового каналу «Пара на мільйон». Два місяці вони жили разом і вчилися будувати стосунки з протилежною статтю, а також проходили непрості випробування, щоб заробити мільйон гривень. Підтримували та допомагали їм ведучі – суперзірка Нового каналу Леся Нікітюк та інтелігентний гуморист, актор Improv Live Show Рома Міщеряков.

Наприкінці минулого тижня зйомки реаліті «Пара на мільйон» добігли кінця. Фінальна вечірка проходила у найкращих традиціях Голлівуду – ведучі та фіналісти у розкішному вбранні пройшлися червоною доріжкою до прикрашеної зали, де на них чекала група підтримки. У день «Х» на довгоочікуване оголошення імен переможців реаліті з’їхалися учасники, які вибули раніше (спойлер: дехто з них справді став парою в реальному житті!).

«Наші учасники лише за кілька місяців пройшли школу життя. Тому у фіналі ми вирішили організувати традиційний випускний бал – повний смішних та несподіваних моментів вечір спогадів, зазначила керівниця проєкту Надія Цимбалару.На жаль, не обійшлося й без скандалу між одним з фіналістів і учасницею, яка раніше вибула. Та навіть це не змогло завадити визначити ту саму неймовірну пару на мільйон!».

Хто ж переміг, і які випробування учасникам довелося пройти на шляху до фіналу, дізнаєтеся навесні 2022 року в реаліті «Пара на мільйон» на Новому каналі!