Starlight Media та ГД ООН в Україні проведуть Форум з інформаційних воєн та операцій

Глобальний договір ООН в Україні в партнерстві з медіагрупою Starlight Media створює майданчик для комплексного обговорення глобальних викликів дезінформації, протидії фейкам та дотримання принципів прозорості в медіа, бізнесі та оцінці ESG.

6 червня об 11:00 (за київським часом) відбудеться онлайн-форум на тему «Інформаційні війни та інформаційні операції» за участі представників українських медіагруп, лідерів громадського, державного та бізнес-секторів України і ЄС. 

На форумі відбудеться високорівневий діалог про український досвід протидії інформаційним спецопераціям на національному та міжнародному рівні. Лідери з різних сфер управління обговорять перші висновки протидії російській пропаганді в умовах повномасштабної війни та нові виклики в прозорій оцінці ESG та принципах бізнес-управління, що забезпечать умови для залучення іноземних інвестицій та відновленні України.

Програма форуму складається з трьох тематичних панелей: 

  • Боротьба з дезінформацією та інформаційна безпека країни: єдність українського інформаційного фронту;
  • ESG-оцінювання в епоху інформаційної війни;
  • Перебудова України: підзвітність бізнесу, чесність і прозорість як обов’язкові передумови інвестицій.

«Прозора робота всіх урядових і неурядових організацій в Україні — це запорука ефективної відбудови країни після завершення бойових дій. Лише прозорий український бізнес може претендувати на тісне партнерство з міжнародними донорами, які готові фінансово підтримати відбудову зруйнованих українських міст. Дуже важливо вже сьогодні сформулювати принципи, за якими інвестори будуть допомагати Україні та за якими буде працювати весь український приватний сектор у майбутньому. А завдавати тон і бути прикладом розкриття інформації мають чесні й відповідальні медіа. Приємно визнавати, що Україні є чим пишатися, адже наші журналісти показують потужні результати в об’єктивному висвітленні подій війни», прокоментувала Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

Форум дозволить комплексно оцінити сучасний вплив дезінформації в національному та глобальному розрізі. Спікери форуму обговорять найдієвіші інструменти захисту інформаційної безпеки країни та бізнесу, вимірювань сталості компаній та підходи, що мають бути впроваджені для подолання коротко та довгострокових ризиків інформаційних операцій.

Захід відбудеться в онлайн-форматі. Робочі мови форуму українська й англійська. Для слухачів буде забезпечено переклад й українською, і англійською. Долучитись до заходу можна за попередньою реєстрацією.