Starlight Media та Paradise Creative Hollywood розпочинають співпрацю

Starlight Media та провідна агенція креативного маркетингу Paradise Creative (Hollywood) оголосили про запуск стратегічного альянсу.

Метою проєкту є запуск спільного виробництва для європейського ринку, що надає маркетингові та творчі послуги для індустрії розваг, таких як європейські мережі, кіностудії та OTT-сервіси. Новини про проєкт, його плани та найближчі напрямки роботи будуть опубліковані найближчим часом.

«Мова сторітелінгу не має кордонів, і ми відчуваємо натхнення, щоб створити цей перший у своєму роді міжнародний альянс, заявили керівники Paradise Джеймі Бредшоу та Майкі Паржинскі у спільній заяві. – Ми з нетерпінням чекаємо на спільну роботу, щоб надавати послуги все більш взаємопов’язаному глобальному ринку і продовжувати винаходити нові моделі цифрового креативу, оповідань та коротких форм контенту, що захоплюють».

Олена Мартинова, директорка з маркетингу Starlight Media: «Голлівудська якість та українські таланти об’єднуються в цьому стратегічному партнерстві. Ми знаходимось в серці головної історії сучасності й хочемо у своєму серці тримати історії наших партнерів. Завдяки об’єднанню можливостей в цьому українсько-американському проєкті ми прагнемо досягти цієї мети якісно та віддано, розповідати історії, що будуть викликати захоплення за межами кордонів та очікувань»

Paradise Creative – це голлівудська агенція розважального маркетингу, відзначена численними нагородами, працює в усьому світі. Агенція пропонує креативну стратегію і випускає передові трейлери, телевізійні ролики, кампанії в соціальних мережах і друкованих виданнях, а також короткометражний контент та цифрові прояви як провідним стримерам, так і студіям, що мають багаторічний досвід роботи на ринку.

Starlight Media – українська медіагрупа, яка є однією із найбільших медіакомпаній у Східній Європі. Об’єднує сім національних телеканалів та має понад 26% частки українського медіаринку. Starlight Creative, профільний партнер у цьому стратегічному проєкті, напрям Starlight Media, представлений широко відомими професіоналами в галузі маркетингу та дизайну, нагородженими Promax та Eyes and Ears, і має портфель численних успішних національних та міжнародних проєктів.