«Табун»: ICTV розпочав масштабні зйомки бойовика про другу світову

Телеканал ICTV розпочав зйомки воєнної 4-серійки «Табун» про українських диверсантів у Другій світовій війні. Це пригодницька історія про героя, який має врятувати сотні тисяч життів від новітньої нацистської хімічної зброї «Табун». Для зйомок телеканал відтворив у Пирогові життя маленького села, окупованого нацистами.

Ідея створення серіалу основана на реальних подіях. Незадовго до початку війни нацисти розробили хімічну зброю під назвою «Табун» та планували застосувати її на Східному фронті. Тільки завдяки секретній місії розвідників і особисто Черчиллю вдалося запобігти вбивству мільйонів.

«Ми відштовхнулися від цього факту і написали історію про британську диверсійну групу на чолі з українцем. Герої разом із місцевими жителями мають знищити зразки модифікованого газу та секретну лабораторію з його розробки. У нашому новому воєнному пригодницькому серіалі буде багато погонь, стрілянини, відважних чоловіків та таких самих сміливих жінок. Їм належить не лише врятувати світ від бойової отруйної речовини, а й знайти своє кохання»,розповідає креативна продюсерка ICTV Інеса Соболєва.

У серіалі грають такі відомі актори як Дмитро Рибалевський, Дарія Петрожицька, Андрій Ісаєнко, Владислав Мамчур, Василь Кухарський.