Новий канал знімає реаліті «На ножах»

Найкраща кухня та черга з відвідувачів – про такий бізнес мріють ресторатори. Та інколи замість повної каси отримують чвари між персоналом та порожні столики. У реаліті Нового каналу «На ножах» пекельний шеф Алекс Якутов дасть другий шанс ресторанам, які зазнають краху. Він усуне причини невдач та вирішить міжособистісні проблеми в команді, допоможе перетворити збиткові заклади на успішний бізнес.

Пекельний шеф бачить персонал наскрізь. Усміхнений керівник насправді може виявитися тираном, який морально знищує команду, а шеф-кухар – таким «профі», що йому буде страшно довірити приготування звичайної яєчні. За кілька днів, проведених у ресторані, Алекс Якутов проаналізує всі проколи та допоможе їх усунути. А заклади матимуть шанс стати успішними. Та лише за умови – бажанні власників визнати свої помилки й розпочати все з чистого аркуша.

«Часто власнику складно працювати з командою різних людей та вести їх до однієї мети. А персоналу нерідко важко озвучити внутрішні проблеми власнику, – розповідає керівниця проєкту Яна Федосенко. – Крім того, що Алекс допоможе розібратися в міжособистісних проблемах колективу, він навчить рестораторів правильного функціонування та ефективного використання простору кухні, концепції Zero Waste, екологічного ведення бізнесу, маркетингу. А для кухарів закладів проведе майстер-класи, поділиться з ними нюансами та лайфхаками приготування страв і відкриє безліч інших кулінарних секретів».