«Мій секрет» повертається на СТБ цієї зими

7 січня в ефір СТБ повертається «Мій секрет» із Машею Єфросиніною.

Коли ти публічна особистість, найделікатніші моменти особистого життя прагнеш сховати від сторонніх очей. Але настає момент, коли секрет стає справжнім тягарем на серці і хочеться поділитися ним з людиною, якій повністю довіряєш і яка зрозуміє твої емоції. Саме такою людиною для героїв проєкту є його ведуча Маша Єфросиніна.

«Я щаслива від того, що наші українські зірки прагнуть бути щирими, справжніми і говорити без цензури. На деякі зізнання я чекала багато років. А були й такі, що шокували навіть мене. В будь-якому разі глядачі почують реальні і чесні історії людей, навколо яких довгий час створювався образ бездоганності та відредагованності. Мій досвід інтерв’ю показує, що людяною розмовою, через повагу до секретів, а не методом «йти напролом», можна пізнати людину глибше. Тому наші гості готові відкритися мені та довірити свої таємниці. «Мій секрет» на СТБ нарешті покаже зірок звичайними людьми, якими вони, власне, і є. Ми відкриємо їх вам зовсім з іншого боку», – прокоментувала прем’єру ведуча проєкту «Мій секрет» Маша Єфросиніна.

Зовсім скоро глядачі побачать цілу низку відвертих інтерв’ю та шокуючих зізнань зірок українського шоу бізнесу: суддя «Україна має талант» Євген Кот, Олег Скрипка, Руслана Лижичко, Слава Камінська, Камалія, Tayanna, Тарас Цимбалюк та інші. Тільки в студії проєкту «Мій секрет» вони розкриють такі таємниці з особистого життя, які досі ховали за сімома замками. Переглянути тизер програми можна за посиланням.

Нагадаємо, спецвипуск «Мій секрет» з Машею Єфросиніною вийшов в ефір СТБ в квітні цього року. Героїнею випуску стала відома українська співачка Ірина Білик. У студії проєкту Ірина вперше розповіла про головну таємницю свого життя, яку багато років приховувала від ЗМІ – рідного брата, за яким їй доводиться доглядати через важке психічне захворювання. Спецвипуск «Мій секрет» стартував з успішними показниками (рейтинг 2,3 частка 11,6) та увійшов в топ-10 найкращих програм дня.