«Вікна-новини» запустили власний сайт

«Вікна-новини» на СТБ запустили власний сайт https://vikna.tv/.

«Вікна-новини» на СТБ – топова інформаційна програма українського телебачення, якій довіряють мільйони глядачів. Більше 26 років «Вікна» тримають міцний зв’язок із глядачем і працюють з високими стандартами журналістики. Минулої весни, слідуючи слогану «Побач більше», ми запустили денний випуск о 14:30, а восени цього року додали ранковий об 11:30. Власний сайт – це ще один крок в нашому прагненні бути поруч зі своїм глядачем і давати відповіді на всі питання, що турбують українців»,коментує головний редактор і ведучий інформаційної програми «Вікна-новини» Володимир Павлюк.

«Вікна» – це сайт, де будуть історії, що надихатимуть, та новини, які допомагатимуть читачам почуватися у безпеці. В онлайн-версії ми продовжимо історію ефірних «Вікон» на СТБ. Ми зачіпатимемо за живе та розширимо спектр важливих соціальних тем, які глядачі бачать у «Вікнах». Ми прагнемо, аби сайт був цікавим для кожного і став своєрідним особистим простором, куди захочеться заходити щодня. Розбиратимемося у суті речей, показуватимемо, що відбувається насправді та як це може вплинути на ваше життя»,зазначає головна редакторка сайту Валерія Маліцька.

Сайт максимально зручний, зрозумілий та має бездоганний дизайн. Інформація на сайті поділена на п’ять категорій:
Для тебе. Матеріали про батьківство, роботу, стосунки та поради від авторитетних експертів з психології, медицини, кулінарії, сексології, права, фітнесу тощо.
Історії. Інтерв’ю та розповіді від цікавих українських персоналій.
Відео. Повні випуски програми «Вікна-новини» та ефірні відео за темами.
Стиль життя. Корисні матеріали на теми «Здоров’я та краса», «Подорожі», «Їжа» і новини шоу-бізу.
Тести. Ігри та опитування для відпочинку та кращого пізнання себе.