Українські креативні рекорди: Starlight Media отримала 5 золотих нагород Promax Awards

Міжнародна креативна агенція Starlight Creative, створена медіакомпанією в час повномасштабної війни, отримала 5 золотих та одну срібну відзнаку найпрестижнішої в світі премії в сфері маркетингу та промо. 

8 грудня у Нью-Йорку нагородили переможців Promax Awards: Global Excellence 2023. Українська компанія Starlight Media завоювала 6 нагород – 5 золотих та 1 срібло. Міжнародним експертним журі були відзначені маркетинг та промо продукти створені Starlight Creative для: документального фільму, присвяченого головним фотографіям часу повномасштабної війни від Starlight Doc; кампанії зі збереження енергетичної стійкості країни; підтримки бойового духу українців; брендингу та дизайну Євробачення 2023 в Ліверпулі. 

Олена Мартинова, маркетинг-директорка Starlight Media та очільниця Starlight Creative: “Сила українського креативу та історій немає кордонів. Наша команда об’єднана прагненням доводити це знову і знову, для того щоб Україна звучала на кожній світовій сцені, щоб в кожній творчій можливості ми показували силу нашої країни та її потенціалу. Ми сповнені вдячності – команді Starlight Media, нашим іноземним партнерем у створенні цих проектів та експертному жюрі Promax Global. Ми всі зараз чекаємо і на інші важливі новини з США, тож сподіваємось, що наші креативні перемоги, стануть першими в серії наступних – з підтримки нашої держави та війська. “

Золоті нагороди компанія отримала в категоріях:

  • Total print package: brand or program (брендинг “Євробачення-2023”, Design Bridge and Partners, EBU, BBC Productions &Starlight Creative)
  • Key art: logo design (брендинг “Євробачення-2023”, Design Bridge and Partners, EBU, BBC Productions &Starlight Creative)
  • Documentary trailer (Pictures from war, Starlight creative)
  • Documentary: promo (Pictures from war, Starlight creative)
  • Social good promo or campaign – current world events (“Save the energy”, Starlight creative)

Срібло компанія завоювала у категорії External marketing presentation or sizzle за проект “Гімн”.

Довідка: Starlight Creative – ​​креативна агенція, входить до складу медіакомпанії Starlight Media. Спеціалізується на послугах у сфері дизайну, промо та маркетингу. Агенція об’єднала кращих фахівців та фахівчинь медіагрупи, відзначених серією міжнародних та національних нагород, і була заснована вже під час війни для розвитку партнерств з іноземними замовниками.