Starlight Media долучилась до спільноти «Бізнес без бар’єрів», створеної за ініціативи Олени Зеленської

СЕО медіакомпанії Олександр Богуцький підписав декларацію про втілення принципів безбар’єрності в бізнесі. 

Starlight Media розглядає різноманіття та інклюзивність як невід’ємну складову своєї корпоративної культури та сталого розвитку. Медіакомпанія системно працює заради розширення прав та можливостей жінок, протидії гендерно-зумовленому і домашньому насильству, підтримки прав людей з інвалідністю та ЛГБТ+ спільноти. У березні 2022 року Starlight Media прийняла комплексну корпоративну стратегію з підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни. 

12 грудня на підсумковій у 2023 році зустрічі Першої леді Олени Зеленської зі спільнотою “Бізнес без бар’єрів”, Starlight Media підписала декларацію та долучилась до об’єднання бізнесів, що працюють заради розбудови безбар’єрності. 

“Ми прагнемо розвитку культури цінності кожної людини, культури гідності та партнерства. Це про наші особисті і корпоративні цінності та про шлях до європейського майбутнього нашої країни.  Ми віримо, що тільки в якісному партнерстві нам вдасться досягнути великих змін. Тож, ми дякуємо Олені Зеленській та цій ініціативі, за можливість об’єднання зусиль зі спільнотою бізнесів, небайдужих до прав людини та подолання дискримінації. Підписанням цієї декларації, ми засвідчуємо свою готовність збільшувати інвестиції  в розвиток культури безбар’єрності на робочому місці, в бізнес-середовищі та в суспільстві”, – зазначив Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media. 

Цієї осені  Starlight Media представила проєкт «Спілкування з Нескореними», створений телеканалом СТБ разом з громадською організацією «Безбар’єрність». Це серія відеороликів, спрямованих на розвиток безбар’єрного спілкування та взаємодії, поваги до бойового досвіду та гідності ветеранів і ветеранок.  Рекомендації увійшли також до «Довідника безбар’єрності» – гіду з коректної комунікації, який був створений за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Кампанія вийшла в ефірі та діджиталі телеканалу СТБ (Starlight Media) та на майданчиках ГО «Безбар’єрність».

“Це був надзвичайно непростий рік, – наголосила Олена Зеленська у виступі. – Але водночас це рік, коли безбар’єрність із філософії ставала дією. Зі світобачення вона ще більше перетворилася на необхідність. Від доступності будинків, навколишніх просторів і послуг до нових підходів у працевлаштуванні, формуванні ветеранських політик. Ми маємо гідно зустрічати наших захисників і захисниць удома”.

Нагадаємо, «Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Наразі вона налічує 25 компаній, кожна з яких спрямовує зусилля на підтримку українського суспільства.