З 1 листопада операційною директоркою дивізіону Starlight Production призначено Ольгу Катющенко.

У медіасфері Ольга працює більше 14 років. До команди Starlight Mediaдолучилася ще у 2007 році у якості аналітикині комп’ютерних систем. Останні 2 роки обіймала посаду директорки сервісних служб власного виробництва Starlight Production, до цього була головною виконавчою продюсеркою Нового каналу, а також працювала виконавчою директоркою Starlight Brand Content.

Ольга має широку експертизу в оптимізації та автоматизації бізнес-процесів. На новій посаді вона працюватиме над ефективністю виробництва й організаційної структури Продакшену, удосконаленням виробничих процесів, що є особливо актуальним у період пандемії, яка принесла нам нові виклики. Продовжить впровадження якісних змін у взаємодії дивізіонів.

Основними зонами відповідальності Ольги у новій ролі буде кураторство компаній Starlight Rental, Starlight Scenery та управлінням виробничими сервісами. Тут у пригоді стануть її знання та компетенції у сервіс-дизайні та побудові сервісної культури.

«Наш Продакшн має запрацювати за технологією «Розумний Дім» – все, що раціонально автоматизувати – треба автоматизувати. Процеси повинні бути прозорими та простими. Ми маємо спрямовувати свої зусилля на творчість та яскравість наших шоу та серіалів, усунути рутину в нашій роботі»,прокоментувала Ольга Катющенко.