Відкрите звернення українських медіа до світових ЗМІ та асоціацій телерадіомовників!

Відкрите звернення українських медіа до світових ЗМІ та асоціацій телерадіомовників!

24 лютого Росія оголосила війну Україні та розпочала масштабне вторгнення. По всій території України відбуваються нищівні напади, гинуть невинні жінки та діти. Російські танки не шкодують нікого: стріляють по житлових будинках, бронетехніка атакує цивільні установи, школи, дитячі садочки і пологові будинки. Від прицільних обстрілів “градів” та мінометів уже загинули сотні жителів, сотні тисяч вимушені ховатися в підвалах і укриттях, а мільйони покидають свої домівки та виїжджають за кордон. Кількість біженців може стати надзвичайною, що у свою чергу призведе до економічних, соціальних та політичних проблем в Європі та світі. Ракетно-бомбові удари Російської Федерації підривають телевежі у містах України, аби зупинити українське телемовлення.

Тепер агресор зазіхнувся на безпеку всього світу. Російська армія захопила Чорнобильську АЕС, повторно наражаючи на страшну трагедію всю Європу. Вчора Російські війська обстріляли Запорізьку АЕС, найбільшу атомну електростанцію у Європі. Наразі в Україні діє 4 АЕС з 15 ядерними блоками, які також опиняються під загрозою вибуху.

Обстріл атомної станції – це вандальське ставлення до людства загалом і кожного мешканця Землі окремо. Зараз саме час прокинутися західній демократичній громадськості й зрозуміти, що людство на порозі смерті. Світ має чітко розуміти, що не існує локальної ядерної катастрофи, в одній країні. Загине все довкола!

Розуміючи всю небезпеку ситуації, до якої призвела війна в Україні, особливо з точки зору ядерної небезпеки, просимо усі світові ЗМІ почути нас. Закликаємо вас збільшити свій інформаційний вплив на політиків, щоб закрити небо над Україною. Ваші негайні дії зможуть врятувати світ.

Безлюдна Ганна, керівниця Inter Media Group

Олександр Богуцький, Генеральний директор Starlight Media, керівник дивізіону Новини

Євгеній Бондаренко, директор “Медіа Групи Україна”

Ярослав Пахольчук, СЕО 1+1 media

Ольга Герасим‘юк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики

Микола Чернотицький, голова правління АТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”