Starlight Media запустила на своїх телеканалах рухливий рядок для надання громадянам допомоги

На телеканалі ОЦЕ та Новому каналі розпочав роботу рухомий рядок «ОЦЕ допомога» з інформацією першої необхідності для всіх, хто її потребує через війну в Україні.

Рухомий рядок транслює актуальну інформацію щодо робочих аптек, лікарень, відділень «Нової пошти», АЗС, магазинів, пунктів допомоги, розкладу рухів поїздів, гарячих ліній та центрів допомоги евакуйованим та біженцям в Україні та іншу корисну інформацію. Рядок оновлюється в режимі реального часу та працює цілодобово. Також уся актуальна інформація «ОЦЕ – допомога» доступна онлайн в одному місці в зручному форматі на Now.in.ua.

«Кожна сім’я в Україні зіткнулас з тим, чого ніколи не мала знати. Війна в нашій країні змусила кожного відчути потребу в допомозі. І сьогодні ми, як ніколи, маємо бути згуртованими й надавати за можливою цю допомогу один одному. Від сьогодні ми запустили на телеканалах ОЦЕ та “Новий” рухливий рядок, завдяки якому кожен, хто потребує допомоги, може її отримати. Тільки разом ми сильні, тільки разом ми непереможні, тільки разом ми Україна», – прокоментувала Ольга Задорожна, виконавча директорка Нового каналу.

Нагадуємо, що заради інформаційної безпеки громадян та для злагодженої інформаційної політики телеканали ICTV та СТБ разом з іншими українськими телеканалами працюють у режимі спеціального телемарафону «Єдині новини», а на супутнику AMOS 3 Starlight Media запустила додаткове мовлення ICTV Ukraine у відкритому вигляді.