Digital Новин Starlight Media очолив Іван Кучеренко

Кадрові зміни у Starlight Media. Департамент інтернет-проєктів очолив Іван Кучеренко. Спеціаліст має понад 20 років досвіду роботи у digital та широку експертизу у цифровому маркетингу, комунікаціях, а також крос-медійних проєктах. Ольга Тищук, яка очолювала департамент раніше, продовжує розвиток поза групою — в освітніх, консалтингових та власних digital-проєктах. 

В ефірі та діджиталі, Новини Starlight Media знаходяться поруч з українцями щоденно — щоб інформувати, підтримувати та протидіяти інформаційному впливу ворога. Новинні сайти “Факти” та “Вікна” та їхні представництва в соціальних мережах, а також кращі новинно-інформаційні YouTube-канали, які мають сумарне охоплення понад 20 млн інтернет-користувачів, разом з ефірними редакціями створює і розвиває департамент інтернет-проєктів. Відтепер, команда департаменту опікуватиметься роботою цифрових платформ та зростанням їхньої монетизації під керівництвом Івана Кучеренка. 

Іван Кучеренко, очільник департаменту інтернет-проєктів Starlight Новини: “Разом з командою ми продовжимо інформаційну боротьбу заради оперативного та якісного донесення правди про війну в Україні та світі. Ми цінуємо довіру нашої аудиторії й продовжимо створювати для неї цікавий та якісний новинний і суспільно-важливий контент. Наш розвиток продовжиться і набере нових обертів — в зростанні нашої аудиторії, збільшенні монетизації цифрових платформ Новин та підвищенні ефективності роботи нашого департаменту”. 

За 20 років роботи у сфері Іван розвивав digital в агенціях PRODIGI та SPN Ogilvy, а також медіагрупах Telegraph Media Group та StarLightMedia (з 2011 по 2013 роки). В листопаді 2015 року заснував digital-центричну агенцію DIEVO у складі рекламно-комунікаційного холдингу NCG, яка вже у 2016 році увійшла до ТОП-15 рейтингу “Вибір рекламодавця”, а у 2020 році за підсумками Effie Awards Ukraine стала  найефективнішою національною медіаагенцією. З 2020 по 2021 року очолював Комітет з питань інтернет-реклами при ІнАУ.