The Floor їде в Україну! Новий канал і Talpa Studios знімають всесвітньо відомий проект

Новий канал і Talpa Studios з гордістю оголошують про спільне виробництво проекту «Поле» української версії вікторини The Floor, яку вже знімають у багатьох країнах світу. Створення шоу це унікальна українсько-нідерландська співпраця, покликана надати інформаційну та емоційну підтримку українцям під час великої війни. Підготовка та зйомки проекту проходять уНідерландах у тісній співпраці Нового каналу та Talpa Studios. Шоу допоможе українцям трошки відволіктися від новин і отримати позитивні емоції. Прем’єра «Поля» на Новому каналі запланована на весну 2024 року.

«Поле» це видовищне та азартне шоу. «Поле» це підтримка та зв’язок з батьківщиною наших вимушених переселенців та військових, які перебувають на реабілітації в Нідерландах. «Поле» це година позитивних та «терапевтичних» емоцій для глядачів в Україні, говорить генеральна директорка Нового каналу Ольга Задорожна. Спільна робота з одним зі світових лідерів телевиробництва над його створенням стала новим і надзвичайним досвідом для українськоїтворчої команди. Ми дуже вдячні нідерландським партнерам Джону де Молу особисто та всім співробітникам компанії Talpa за цю співпрацю.

100 учасників спеціальної української версії «Поля» – це українці, які рятувалися від війни, і зараз в більшості живуть у Нідерландах. Ми побачимо як жінок, що вимушено живуть за кордоном, так іветеранів, які зараз перебувають у Нідерландах на реабілітації. Учасників відбирала українська кастингова група, що працює з місцевого офісу Talpa Studios у Ларені. Під час відбору учасникиділилися зворушливими історіями про свій досвід за останні півтора року.

– На початку 2023-го до нашої команди Global Distribution приєдналася українська колега. І вона пояснила нам, наскільки люди в її рідній країні потребують розваг, щоб хоч на якийсь час відволіктися від війни, – каже засновник Talpa Studios Джон де Мол. – Ми всі були зворушені цим. Тож вирішили зробити свій внесок тим, на чому розуміємося найкраще: створенням чудовогорозважального шоу. «Поле» – це захоплююча гра для всієї родини. І ми сподіваємося, що вона допоможе українцям відволіктися від жахіть війни.

Чекайте прем’єру розважального проекту «Поле» на Новому каналі!

Довідка:

The Floor – це формат вікторини, який розробила Talpa Studios. Шоу транслюють у Франції, Іспанії, Румунії, Німеччині, Італії та США. За правилами, у The Floor беруть участь 100 гравців. Вони змагаються у квіз-дуелях на гігантській світлодіодній підлозі, розділеній на 100 квадратів. Кожне з цих полів представляє різні категорії: від «Відомих спортсменів» і «Голлівудських акторів» до «Культових будівель» і «Ссавців». Учасник кидає виклик сусідньому супернику на квіз-дуель саме в тій категорії, на якій розуміється найкраще. Вони обидва відповідають на запитання з обраної категорії. Переможець поєдинку захоплює поле іншого гравця. А той, хто програв, вибуває з гри. Учасник, який займе все поле, виграє великий грошовий приз.