Олена Фроляк стала першою амбасадоркою ГД ООН в Україні

27 квітня ведуча і головна редакторка «Фактів» на каналі ICTV Олена Фроляк підписала меморандум про співпрацю з Мережею Глобального договору ООН в Україні. Вона стала першою амбасадоркою екологічного напряму діяльності організації.

ГД ООН забезпечує реалізацію 10 принципів у сфері сталого розвитку. Олена Фроляк опікуватиметься блоком, що стосується охорони довкілля, розвитку і впровадження безпечних технологій.

«Україна лише починає свою екоборотьбу – йде вона дуже важко, тоді як Європа і решта світу давно вивели її в пріоритет міжнародних дискусій. Сьогодні наслідки змін клімату прийшли у кожний дім, навіть причини пандемії вчені пов’язують з руйнівною діяльністю людини. Тому для мене важливо заручитися підтримкою такої поважної міжнародної організації у своїх думках, переконаннях і переживаннях. Протягом багатьох років я особисто і команда «Фактів» зробили тисячі сюжетів, пов’язаних з проблемами довкілля. На жаль, в Україні цих проблем вистачає. Тому журналісти з активістами – на передовій екосвідомості. Впевнена, у співпраці з ГД ООН ми зможемо зробити ще більше для нашої країни», говорить Олена Фроляк.

ГД ООН і ведуча ICTV об’єднають зусилля для вирішення основних викликів із захисту довкілля, що стоять перед Україною у досягненні Цілей сталого розвитку до 2030 року. Одними із важливих пунктів у діяльності Олени стануть: інформаційне забезпечення екологічних програм, які реалізуються ГД ООН в Україні, популяризація екологічної освіти для всіх вікових категорій, підтримка ініціатив бізнесу, держави та громадського сектору в сфері охорони довкілля. Крім того, Олена і далі опікуватиметься темою відповідального способу життя та споживання. Сама ведуча вже давно обрала екосвідомий шлях та регулярно популяризує його в ефірі та поза ним.