Заради розвитку індустрії та партнерства: Starlight Media долучилась до ІАВ

Медіагрупа Starlight Media стала новим асоційованим членом IAB. Організації, що працює над формуванням індустріальних стандартів, розвитком досліджень, інновацій та освітніх проектів, спрямованих на розвиток інтерактивної реклами в Україні. 

Starlight Media долучилась до IAB в Україні, щоб спільно працювати над розвитком ринку інтерактивної реклами, об’єднуватись з іншими членами організації в розробках нових рішень та поширенні кращих практик. 

Світлана Могилевська, керівниця дивізіону Digital, Starlight Media: “Наша команда має багаторічний досвід та експертизу в розвитку проектів та рішень як на національному, так і на західному ринках. Ми віримо, що партерстві з IAB ми зможемо поширити кращі рішення та знання, об’єднатись з колегами по галузі в нових інноваційних проектах та посилити можливості не тільки Starlight Media, а і всієї української індустрії”. 

Українська організація IAB входить до міжнародної асоціації, яка об’єднує учасників ринку інтерактивної реклами в більш ніж 40 країнах світу. Україна отримала ліцензію IAB в січні 2018 року. 

Анастасія Байдаченко, СЕО IAB в Україні:  Ми раді вітати нашого 62-го члена в IAB Україна! На нас уже чекають комплексні індустріальні проєкти цього року: гайд з GDPR, регламентація CTV, робота з індустріальними стандартами, вимірювання обсягу ринку тощо. Вірю, що залучення такого гравця, як Starlight Media, до наших комітетів та робочих груп сприятиме швидшому відновленню індустрії та подальшому розвитку”.