Українська держава та Starlight Media розпочинають національну інформаційну кампанію на підтримку сплати податків та закликають всіх долучитись

Медіакомпанія Starlight Media системно працюватиме над формуванням культури сплати податків в українському суспільстві та бізнесі. Інформаційна кампанія покликана збільшити надходження до державного бюджету, які необхідні для забезпечення української армії та обороноздатності. 

В час повномасштабної війни й найбільшої потреби у збільшенні видатків на підтримку армії, частка тіньової економіки в Україні продовжує зростати. Сума несплачених громадянами та підприємствами податків значно перевищує обсяг всіх благодійних внесків на волонтерські ініціативи з підтримки війська. 

З метою збільшення надходжень до державного бюджету, необхідних для забезпечення обороноздатності країни, українська медіакомпанія Starlight Media розпочинає довгострокову інформаційну кампанію. 

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: “Ми хочемо інвестувати у розвиток партнерства людей і держави. Хочемо донести надважливе повідомлення цього часу — держава купує зброю і підтримує нашу обороноздатність тільки завдяки податкам людей і компаній. Я хочу, щоб завдяки цій кампанії відповідальності всі зрозуміли — податки йдуть на фронт, у прямому розумінні. Саме тому ми виступаємо з закликом доєднуватись, підтримувати цю кампанію і наближати чесною працею, чесною сплатою податків і нашу перемогу, і наше членство в Європейському Союзі”. 

Перший ролик на підтримку сплати податків виходять в ефір телеканалів Starlight Media, марафону “Єдині Новини” та на діджитал-майданчиках 22 грудня. 

Данило Гетманцев, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики”: “Обороноздатність країни прямо залежить від кожного її громадянина і підприємства. Українська армія фінансується за рахунок платників податків. Ідете в обхід системи — забираєте ресурси у наших сил оборони. Крім того, якщо ми цілимось на євроінтеграцію, маємо памʼятати — тіньові оплати не мають з нею нічого спільного. Одним з важливих пунктів для вступу в ЄС є верховенство права в країні-кандидаті. Сподіваюсь, завдяки цій кампанії ми зможемо донести до суспільства та приватного сектору такі важливі меседжі. І дякую всім, хто вже платить податки, тим самим підтримуючи наше військо та допомагаючи пришвидшити процес євроінтеграції. 

Витрати на виробництво роликів та матеріалів компанії покриває медіакомпанія Starlight Media. 

Лідія Паньків, маркетинг-директорка СТБ, продюсерка роликів кампанії: “Військовий, якого бачать в ролику глядачі — український захисник, Олексій Сокур. Він одразу підтримав ідею нашої кампанії, коли про неї почув. Це для нас важливо, адже саме бажання підтримати армію — наша головна мотивація. Ми сподіваємось, що ці ролики і підтримка кампанії допоможуть зробити так, щоби кожен, навіть ще маленький українець, знав, що “податки ходять на підтримку армії”. А значить сплачувати їх мають всі”.